2733
2734

من هفته نهم بارداری هستم تا به امروز هیچ حالت تهوع ای نداشتم هر از گاهی سمت راست شکمم درد میکنه و اینکه علاقه زیادی به گوشت و کباب دارم و برنج دوست ندارم عاشق میوه ام و آب پرتقال یعنی از چیزی تا به الان بدم نیومده عاشق اینم که نمک بزنم به خیار بخورم در حالی که قبل بارداری خیار دوست نداشتم هم ترشی میخورم هم شوری هم شیرینی موهای بدنم زیاد شده و قیافم تغییر اصلا نکرده سینه راستم بزرگ تر شده و خوابم به اندازس ولی خیلی دسشویی میرم ببخشید ادرارم زیاد شده و عاشق خوابیدن به سمت چپم تست جوش شیرین برام کف کرده و نمک از سرم ریختن دست کشیدم به بینیم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

لابد میخوای ببینی جنسیتش چیه؟

دخترم اگر عاشق شد😍حاضرم زندگی ام را بدهم تا اورا به عشقش برسانم😊میدانی؟ اگر خدای ناکرده انتخابش هم نامناسب باشد☹ رسیدن به عشقش خیلی بهتر از آن است که سالها با مردی زندگی کند و عقده ی گرفتن دستان عشقش پیرش کند😪
2731
2738

نمک وجوش شیرین عقیده من نیست این که شمامعتقدی به این چیزا محترمه،ولی مشکلتو نگفتی

من سفیرِ صلح درونم،بامن حرف بزن!         خداهمیشههه معجزه میکنه همیشه نگاهمون میکنه فقط کافیه ایمان داشته باشی،باورداشته باشی اونوقته که معجزه رو میبینی💕خدایاشکرت
دهتره

نمبشه گفت من از شیرینی متنفر بودم به سمت راست میخوابیدم هیچ علائمی نداشتم شورم نمیخوردم ولی دختر شد

دخترم اگر عاشق شد😍حاضرم زندگی ام را بدهم تا اورا به عشقش برسانم😊میدانی؟ اگر خدای ناکرده انتخابش هم نامناسب باشد☹ رسیدن به عشقش خیلی بهتر از آن است که سالها با مردی زندگی کند و عقده ی گرفتن دستان عشقش پیرش کند😪
خب؟سینه هات نسبت به قبل چسبیده بهم یا فاصله افتاده؟اگه دور شدن از هم پسره دوستم اینو گفته میگه مطمع ...

من سینه هام خیلی قبل بارداری بهم نزدیک بود بیش از حد و لی الان که نگاه کردم فاصله داره

میخواستم ببینید بنظرتون جنسیتش چیه

معلوم نمیشه من انقدر شنگول بودم همه ش درحال بدو بدو بودم تهوع نداشتم درد نداشتم ویار نکردم همه میگفتن بچه ت پسره فقط یکی گفت دختره اونم چون دماغم خیلی گنده شده بود از اون گفت😂 دختر از آب دراومد

2706