2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

با سلام بنده نماینده فروش محصولات چدنی اصل هستم. با ضمانت دو ساله تعویض . لطفا پبج بنده رو در اینستاگرام دنبال بفرمایید و توضیحات داده شده را در خصوص ظروف چدنی و خواص آنها بخوانید . ادرس پیج من در اینستاگرام chodan_iran 

با سلام بنده نماینده فروش محصولات چدنی اصل هستم. لطفا پیج من رو در اینستاگرام دنبال بفرمائید و از اطلاعات داده شده در خصوص ظروف چدن و خواص انها استفاده نمائید.  chodan_iran

سلام دوستان 

من  نماینده فروش چندین برند محصولات چدنی اصل هستم با دو سال ضمانت تعویض . جهت دیدن عکس ها پیج اینستاگرام رو فالو بفرمایید . chodan_iran 

ظروف دیزی- تابه های گریل دو طرفه و یک طرفه - قابلمه در سایزهای مختلف- قوری- تابه ووک- تابه معمولی- تابه های در دار و بدون در و سرویس نوزاد در 3 رنگ و سرویس 9 پارچه و 8 پارچه عروس موجود است . 

با سلام بنده نماینده فروش محصولات چدنی اصل هستم. لطفا پیج من رو در اینستاگرام دنبال بفرمائید و از اطلاعات داده شده در خصوص ظروف چدن و خواص انها استفاده نمائید.  chodan_iran