2703
2553

تو عاشق نبودی 

البته همشون عالین 

ای ایران ای مرز پر گهر                  ای خاکت سر چشمه ی هنر   دور از تو اندیشه ی بدان               پاینده مانی تو جاودان                                                                                                                               #پاینده_ایران👑💙👑                                   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456
2714

سکوتم از رضایت نیست دلم اهل شکایت نیست 

بارونو دوست دارم هنوز 🌧🧡چون تو رو یادم میاره💑حس میکنم پیش منیوقتی که بارون میباره👫🥰بارونو دوست دارم هنوز 💓🌈بدون چتر و سرپناه😓☔وقتی که حرفای دلم 😔🙂💔جا میگیرند توی یه آه🌬🚫

واقعا عالیه اکثر اهنگاش ولی تو یه تاک قدکشیده و اهنگ الکی رو دوست دارم

ماچون زدری پای کشیدیم کشیدیم امید زهرکس که بریدیم‌بریدیم.    دل نیست کبوتر‌که چوبرخاست نشیند   ازگوشه ی بامی‌که پریدیم‌پریدیم

من همش عاشق اینم 

بارونو دوست دارم هنوز 🌧🧡چون تو رو یادم میاره💑حس میکنم پیش منیوقتی که بارون میباره👫🥰بارونو دوست دارم هنوز 💓🌈بدون چتر و سرپناه😓☔وقتی که حرفای دلم 😔🙂💔جا میگیرند توی یه آه🌬🚫

صدای سیاوش برام اوج آرامشِ😍

هدیه

نگین سبز

نوازش

من فقط عاشق اینم

دو دریچه دوتا قلب دربدر(اسم آهنگش دقیق یادم نیست)

خیلی آهنگا داره.اینا تو ذهنم اومد

قلب من از صدای تو چه عاشقانه کوک شد❤
2706