2733
2734
اخه من نگفتم بقیه بهم میگن منم ترک ها رو دوست ندارم فقط نظر خواستم 

ترک نیستی🤣🤣🤣🤣

به خودت انرژی مثبت بده،با عشق زندگی کن،آشپزی کن،بخند،برقص،ب خودت وخونت برس،ب اعضای خانواده ات محبت کن....مگه دنیا چند روزه،بیخیال شو وبگذر۰😍
آخه خودمم كوردم 😁

منم کوردم با افتخار

ماه را نشانه بگیر                                                حتی اگر تیرت خطا برود                                          در میان ستارگان فرود خواهی آمد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ترکا ایرانو قبول ندارن اصلن چه برسه به اینا

من منظورم ترکای کشور خودمون بود

مامان کارِن و هاکان❤❤اول ازهمه بگم اینجا یه جای عمومیه وقتی تاپیکی میزنی میام نظرمیدم اون نظر منه من نه تورو دیدم نه میشناسم نه توشرایطتم پس فقط نظرمو میگم اگه نظرم برات خوب نبود معذرت میخوام ولی حوصله این حرفای خاله زنک رو ندارم 👈قضاوت کردی👈دلم شکست👈حلالت نمیکنم اگه هم میخوای اینارو بگی ریپلای نزن مرسی❤
2731

من پوستم گندمیه، چشام سبز عسلی، موهام خرمایی، لبام‌ کوچولو، صورتم بیضی، موهام فر، بینیم الی ماشالله😂، ابروهامم باریک، خودم لاغر ، قدم متوسط رو به بلند

بنظرتون کجایی ام؟؟

خدایا مراقب این فسقله تو دلم باش🥺
منم کوردم با افتخار

اى جان 

كدام شهرى؟

دركائنات كاستى وفقر وجود ندارد زيرا كائنات منبع همه ى انرژى وثروتهاى روى زمين است پس من ميخواهم واو ميدهد😍            خداياشكرت كه تمام درهاى سلامت ورحمت وثروتت برويمان باز است🙏
2738

تاپیکای عکس که میرم و میبینم رفته صفحه ۴، ۵ میام بیرون چون میدونم اسی دیگه تاالان عکسو پاک کرده🙁🙁🙁

اینجا چکار میکنم من🔫🐴تاپیکها و پستها رو با دقت نمیخونم ببخشید🔫🐴 به نی نی یار میگم چرا ترکوندینم میگه واسه گذاشتن ایموجی خنده   (ر.ک به تنها تاپیکم صفحه ۳  )  شما تو تاپیکای انفجاری صدام کنید من قول میدم با گریه بیام پیتیکوووححححههههه😍😍😍🐎🐎🐎 
اى جان  كدام شهرى؟

کرمانشاه

ایوه؟ 

ماه را نشانه بگیر                                                حتی اگر تیرت خطا برود                                          در میان ستارگان فرود خواهی آمد
2706