2733
2734
عنوان

بیاین..داروی ضدکرونا

| مشاهده متن کامل بحث + 719 بازدید | 66 پست
مشابه یه داروی خارجی که تاثیر صددرصد هم نداره 

ظاهرا من خودِ واکسنم بیارم تو تاپیکم باز ی عده قراره انرژی منفی بدن😂✋

کوچیک که بودم چند تا زن میومدن دم مدرسه با عنوان معلم حجاب! درباره ترسی حرف میزدن که باید از خدا داشته باشیم ، اینکه تو جهنم خدا چه بلاهایی سرمون میاره و ما باید همیشه مراقب حجاب مون و اگر یک تار مو مون بیرون باشه اون دنیا تک تک تار موهایی که بیرون بوده اویزون میشیم ، اگر ناخن هامون بلند باشه اون دنیا میکشنشون و خلاصه تا سال ها باعث شده بود من از خدایی که اینا برام ساخته بودن بترسم . بزرگ تر که شدم کلاهم رو قاضی کردم و برای خودم خدایی ساختم که دوست دار انسانیت هست نه حجاب و عرف و ... خدایی که اگر از بنده اش ناراحت شده صرفا بخاطر اینه که یه کار غیر انسانی انجام داده نه یه کار غیر دینی. من خدایی رو میپرستم که لایق پرستشه نه خدایی که یه عده نادان و خرافاتی برای میلیون ها ادم ساختند . مادر پدر های اینده برای بچه هاتون خدا رو جوری توصیف کنید که از پرستش اون لذت ببرن نه اینکه همیشه ازش ترس و واهمه داشته باشه❤رفیقِ همیشگیِ من خُداس❣

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مشابه یه داروی خارجی که تاثیر صددرصد هم نداره 

خدایش دیگه آنقدر کوبید کشور و برای روسیه هم میگن جواب صد د د صد نیست همه واکسن ها برای کسی کرونا گرفتن خوب میکنه 🙂 هنوز واکسن ک مقابله کنه هیچ کشوری درست نکرده 

بخاطرهتوچقدر به اشک‌هایم لبخند زده‌ام !    دختر ناز من داره میاد 😍😍 😍 😍 عشق مامان من منتظرتم.   بعد کلی سختی خدا بهم یه فرشته داد
2731
اون قضیش چیه؟ من نمیدونم  ولی این خبرو امشب تواخبار هم اعلام کردن  مواظب خودتون و عزیزا ...

عزیزم نمیدونم چی بگم

نمیخوام خوشیتو خراب کنم

این دارو خیلی وقته تو دنیا هست

خط تولیدش تو ایران یک ماه و نیمه راه افتاده

امپوله و تو مراحل شدید بیماری کاربرد داره اونم ۶۶ درصد

پروردگارا، سرنوشت مرا خیر بنویس، تقدیری مبارک، تا هر چه را تو دیر میخواهی زود نخواهم و هر چه را تو زود میخواهی دیر نخواهم (دعای عرفه)

عزیزم این یه دارو هست ک برای ابولا ساخته شده بوده 

اما مشخص شده خاصیت صد ویروسی علیه ویروسهای مشابه هم داره 

و اختراع ایران نبوده

سعی میکنم کمتر بیام.... اخه تعداد افرادی که کسی نبوده روی ادب و فرهنگشون نظارت کنه زیاده متاسفانه
2738
این دارو ضد کرونا نیست و فقط توی مراحل اولیه  بیماری استفاده میشه

مراحل اولیه؟

اتفاقا من یجادیگه خوندم که فقط برای بیمارانی ک وضعیتشون خوب نیس استفاده میشه 

دراین مورد اطلاعاتِ دقیقی پخش نشدخ😶✋

کوچیک که بودم چند تا زن میومدن دم مدرسه با عنوان معلم حجاب! درباره ترسی حرف میزدن که باید از خدا داشته باشیم ، اینکه تو جهنم خدا چه بلاهایی سرمون میاره و ما باید همیشه مراقب حجاب مون و اگر یک تار مو مون بیرون باشه اون دنیا تک تک تار موهایی که بیرون بوده اویزون میشیم ، اگر ناخن هامون بلند باشه اون دنیا میکشنشون و خلاصه تا سال ها باعث شده بود من از خدایی که اینا برام ساخته بودن بترسم . بزرگ تر که شدم کلاهم رو قاضی کردم و برای خودم خدایی ساختم که دوست دار انسانیت هست نه حجاب و عرف و ... خدایی که اگر از بنده اش ناراحت شده صرفا بخاطر اینه که یه کار غیر انسانی انجام داده نه یه کار غیر دینی. من خدایی رو میپرستم که لایق پرستشه نه خدایی که یه عده نادان و خرافاتی برای میلیون ها ادم ساختند . مادر پدر های اینده برای بچه هاتون خدا رو جوری توصیف کنید که از پرستش اون لذت ببرن نه اینکه همیشه ازش ترس و واهمه داشته باشه❤رفیقِ همیشگیِ من خُداس❣
خدایش دیگه آنقدر کوبید کشور و برای روسیه هم میگن جواب صد د د صد نیست همه واکسن ها برای کسی کرونا گرف ...

عزیزم این دارو همه جای دنیا داره استفاده میشه تاثیر صددرصد هم نداره واقعیت رو گفتم چرا جبهه میگیری؟

تو اینستا یه دکتر گفت کرونا تا ده سال باهامونه ایرانم گفته داروی روسیه رو نمیخره چون اعتمادی بهش ندا ...

هرکی یه چیزی میگه یه دکتر دیگه اومده بود برنامه طبیب میگفت سه تا شرکت به مرحله پایانی رسیدن و پاییز واکسنش به ما میرسه

عزیزم این دارو همه جای دنیا داره استفاده میشه تاثیر صددرصد هم نداره واقعیت رو گفتم چرا جبهه میگیری؟

هیچ کجای دنیا داروی خاصی استفاده نمیشه

دشمن زنان،زنان احمقن👊دانشگاه روانشناسی خوندم و در اینده من دکوراتور کیک میشم❤زندگیم رو با عشق ساختم،با عشق ادامش میدم💕من یک زن موفقم یک انسان قوی برای اهدافم تلاش میکنم و ب دست  میارمشون 
مراحل اولیه؟ اتفاقا من یجادیگه خوندم که فقط برای بیمارانی ک وضعیتشون خوب نیس استفاده میشه  در ...

خیر این دارو تیو موارد حاد بیماری هیچ تاثیری نداره .بارها اعلام شده این موضوع

الا دختر تو مادر داری یا نه  ♪♩  نشونی از برادر داری یا نه ♪♩  همون بوسی که دادی توی دالون ♪♩  نمیدونم به خاطر داری یا نه ♪♩  شب تاریک و مهتابم نیومد ♪♩ نشستم تا سحر خوابم نیومد  ♪♩ نشستم تا دم صبح قیومت  ♪♩ قیومت اومد و یارم نیومد  ♪♩ سه روزه رفتی و سی روزه حالا  ♪♩ زمستون رفته ای نوروزه حالا ♪♩ خودت گفتی سر هفته می یایم ♪♩ شماره کن ببین چند روزه حالا ♪♩ من از انگشتر دست تو بودم ♪♩ میون پنجه و شصت تو بودم ♪♩ اجل اومد که جونم را بگیره ♪♩ ندادم چون که پا بست تو بودم 
تو اینستا یه دکتر گفت کرونا تا ده سال باهامونه ایرانم گفته داروی روسیه رو نمیخره چون اعتمادی بهش ندا ...

ایران همچین حرفی نزده عزیزم 

اخبار رو با دقت بیشتری بخونید 

ایران منتظرِ که واکسن کرونایِ روسی کاملااا تایید بشه 

و گفته پول الکی نمیده 

واکسن کرونای روسی رو هنوز کاملا تایید نکردن فقط خودِ روسیه تایید کرد خب 

2706