2737
2734
عنوان

بچه ها تو رو خدا یه لحظه بیاین

269 بازدید | 53 پست

سلام خوبین بچه ها من امروز با دوستم بیرون بودم دوستم جوریه که خیلی بی پرده حرف میزنه حتی با مردا شوخی میکنه

امشب بهش گفتم خونمون بمون شوهرم گفت اره منم نیستم بمون گفت اگه تو نبودی میموندم گفتم میگم ک من نیستم گفت خب اگه بودی میموندم شوهرمم خندید منم زدمش گفتم برو گمشو تو دلم خیلی ناراحت شدم شوهرم رفت که برسوندش دوستم خواست عقب بشینه شوهرم گفت وسایله بیا جلو فکر نکنم آنچنان وسایلی بود ک جاش نشه درضمن دوستمم عقده من بیشتر بهم ریختم الان هم زنگ زدم به شوهرم تو مسیر بودن صدام رو اسپیکر بود یه کمم با دوستم حرف زدم گفت پشیمون شدم میموندم شوهرم گفت میخوای تا برگردونمت 

گفت نه دیگه شوهرمم گفت حالا برسونمش زنگ میزنم خیلی ناراحتم یه دلهره ای دارم به نظر شما شوهرم ازش خوشش اومده

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

یه چیز دیگه بیرون ک بودم به شوهرم گفتم فردا هم میخوام برم بیرون بادوستم وقت نشد کارام کنم گفت باشه برو 

گوشی قطع نشده بود شوهرم همین جور پشت خط مونده بود همون موقع دوستم بهم گفت ازش حساب میبری گفتم نمیترسم ولی هرجا بخوام برم میگم و... تا۵ دیقه پشت خط بود بعد زنگ زد گفت کی میای گفتم کمکم میام گفت گوشیتم قطع نشده بود خیلی ناراحت شدم گفتم شاید من حرفی میخواستم ب دوستم بزنم چرا پشت خط وایساده

2738

وا چه پرو برای چی اصلا باید قبول کنه با شوهرت بره؟

حساسیت نشون نده جلوی شوهرت،به ردی خودت نیار ولی رابطه ات را با دوستت کم کن و سعی کن چنین موقعیت هایی پیش نیاد شماره دوستت هم تو گوشی شوهرت بلاک کن اگر شمارش سیو تو گوشی شوهرت.

پیشگیری بهتر از درمان است،شاید هیچ خبری نباشه ولی بهتره حواست باشه.

خیر سرم از یه شهر دیگه اومده بود میخواست بره خونه خالش

عزیزم بهتره ساده نباشی الان خواهر به خواهر رحم نمیکنه به قول بابام آدم اگه یه دوست داشته باشه 100تا دشمن داره

جای مردان سیاست بنشانید درخت!!!تا هوا تازه شود...
2706