2726
عنوان

بیاین عیدی بهتون بدم😍🌹

| مشاهده متن کامل بحث + 6672 بازدید | 1051 پست

دعا کن زندگی داداشیم درست بشه

اگر دردم را فریاد بزنم خیلیها از شنیدن صدایش کر میشوند .... من یه مرده ی متحرکم که باید بخاطر دو تا فرشته ی کوچولوم رو پاهام باستم و ناله نکنم .... بخندم ... برقصم .... و هر صبح یه نقاب خوشگل به صورت بزنم تا نه داشتن مادر براشون حسرت بشه و نه چهره ی پدر تو ذهنشون خراب ....

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

تورو خدا واسه منم دعا کن و صلوات بفرست منم برات صلوات میفرستم.شاید خدا صدای دل تو رو شنید دعا درحق دیگران بیشتر برآورده میشه چند جور گرفتاری دارم دعا کن خدا خودش کمکم کنه ی راهی پیش روم بزاره😭😭😭😭

gilda._.sweet@🍰🍪🍩🥐🍫 پیج اینستای خودمه عشقای نی نی سایتی.لطفا حمایتمون کنین و با شیرینی های خوشمزه مون کام خودتونو شیرین کنید😋🥰😊ارسال به تمام نقاط 💃 کشور درون شهری رایگان💥💖      

سلام عزیزم

ممکنه یه حمد واسه از بین رفتن کیست تخمدانم بخونید؟

ممنون میشم

منم واستون صلوات میفرستم

یکساله زندگی سالمی هستم.خداروشکر🍀تاحالا با خود حقیقیت ملاقات داشتی؟ یکساله در تلاشِ این ملاقاتم. اگه واست جالبه به کانال تل‌گرام @zendeegiesaleem یه نگاه بنداز . کانال خودم نیست.خودمم یکساله  عضوم.خیرخواهتونم💎خدایا راپانزل ارزوها داره، خودت کمکش کن.  
2706