2726
عنوان

بیاین عیدی بهتون بدم😍🌹

| مشاهده متن کامل بحث + 6672 بازدید | 1051 پست
الهی خیر ببینی تاپیکم بیای میبینی چه حال و روزی داره، صفحات آخر گفتم همه بچه ها، همه دوستان در حقم ...

عزیزم الهی که به حق همین لحظه وروزهای عزیزشفاشونومیگیرن🌹🌹

حسین جان،پسرانت همگی نام علی بنهادی،جان عالم به فدای دل بابایی تو😍❤رَبِّ لا تَذَرنی فَردَاً و اَنتَ خَیرُالوارِثین❤رَبِّ هَب لی مِن لَدُنکَ ذُریّته طیبه اِنّک سمیعُ الدُعا❤حالا ک تااینجا اومدی یه صلوات از اون ته تهای دلت برام میفرستی؟❤😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام عزیزدددددلم ممنونم ازتون استارتر عزیز لطفا منم دعا کن از ته دلت🌷❣

چشم🌹❤

حسین جان،پسرانت همگی نام علی بنهادی،جان عالم به فدای دل بابایی تو😍❤رَبِّ لا تَذَرنی فَردَاً و اَنتَ خَیرُالوارِثین❤رَبِّ هَب لی مِن لَدُنکَ ذُریّته طیبه اِنّک سمیعُ الدُعا❤حالا ک تااینجا اومدی یه صلوات از اون ته تهای دلت برام میفرستی؟❤😍
2728

من لطفا نیاز مندم هرچقد که میتونونی دعا کن لطفا بع تاپکیک اخرم بیا

من پادری درست میکنم اگه بخوایی عکس بفرستم قیمتم توافقی😍😍😍😍انشالله تا 1399/9/9 به خواستهام میرسم. ❤✨ لطفا صلوات مهمونم کن. اقایون به تاپیک های من نیان و پست منو ریپ نزنن وگرنه گزارش میزنم🚫

هرچقد خواستی برای من بفرست

اجرت با آقا امام حسین

در تاریخ 1399/9/9 بهترین اتفاق زندگیم افتاد❤             باران رحمت الهی همیشه می بارد تقصیر ماست که کاسهایمان را برعکس گرفته ایم🌧🌂☔

دعا کن سر چاقو آشپزخونه ام شکست،پیداش نمیکنم.

همه جا رو گشتم،پیداش نمیکنم.میترسم دست و پای دخترم زخم شه.

دعا کن زود تر پیداش کنم.از دیشب خیلی نگرانم.

ممنون خدا که تنهام نذاشتی،ممنون که صدامو شنیدی،نی نی هامو  مدیون توام      رب لاتذرنی فردا وانت خیرالوارثین                               خدایا شکرت 🤗😘🙄😇😇😎
مرسی مهربون منم واست ۵ کوثر میخونم😊

ممنونم🌹❤

التماس دعا

میشه برا این تاپیکم گزارش بزنین لطفا؟

https://www.ninisite.com/discussion/topic/4813502/اگه-یه-مرد-متاهل-یه-همچین-کپشنی-بزاره?postId=149085011

هرچی خدا بخواد...خدا که بد نمیخواد💛متاهل💍در دایره قسمت ما نقطه تسلیمیم...لطف انچه تو اندیشی،حکم انچه تو فرمایی🙌🏻🌊«لَا حَوْلَ وَ لَا قُوَّةَ إِلَّا بِاللَّهِ الْعَلِیِّ الْعَظِیمِ»؛یه صلوات مهمونمم میکنید🙏🏻
2706