2737
2734
عنوان

بیاین عیدی بهتون بدم😍🌹

| مشاهده متن کامل بحث + 6672 بازدید | 1051 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
فقط یه آیت الکرسی واسم بخون❤ واستون آیت الکرسی و۱۰ تا صلوات میخونم

چشم ممنونم ازت عزیزم🌹❤

حسین جان،پسرانت همگی نام علی بنهادی،جان عالم به فدای دل بابایی تو😍❤رَبِّ لا تَذَرنی فَردَاً و اَنتَ خَیرُالوارِثین❤رَبِّ هَب لی مِن لَدُنکَ ذُریّته طیبه اِنّک سمیعُ الدُعا❤حالا ک تااینجا اومدی یه صلوات از اون ته تهای دلت برام میفرستی؟❤😍

دوست خوبم پیشاپیش عیدتون مبارک

هرذکروهرتعدادکه خودت دوس داشتی به نیت سربه راه شدن وعاقل شدن شوهرم برام بخون.

👪خدایابابت بهترین وقشنگترین هدیه ای که بعداز۱۵ماه بهم دادی ازت ممنونم.خودت ازش محافظت کن👪
۱۴ تا برای من عزیزم انشالا حاجت روا التماس دعا

قربونت مهربون همچنین🌹❤چشم

حسین جان،پسرانت همگی نام علی بنهادی،جان عالم به فدای دل بابایی تو😍❤رَبِّ لا تَذَرنی فَردَاً و اَنتَ خَیرُالوارِثین❤رَبِّ هَب لی مِن لَدُنکَ ذُریّته طیبه اِنّک سمیعُ الدُعا❤حالا ک تااینجا اومدی یه صلوات از اون ته تهای دلت برام میفرستی؟❤😍
2738
سلام میشه برای منم دعا کنی به حاجت هام برسم😘

حتما عزیزم🌹❤

هرچقد که دوست داری:) فقط دلی دعا کن برام به حاجاتم برسم و مشکلاتم حل بشه خصوصا دوتا حاجت خاصم که ال ...

حاجت روابشی گلم

چشم🌹❤

‏این لینک را دنبال کنید تا به گروه من در WhatsApp ملحق شوید: https://chat.whatsapp.com/IRH423nGKxII2xUNeljb0k

شماره ادمین گروه 09307313747

+انواع لباس داره😻مانتو 😻شلوار😻کفش😻شومیز🐭صندل🐶کیف

قیمتاشم فوق العاده اس از مدل جنس هاش که دیگه نگم برات

مخصوصا توی این شرایط که نمیشه خرید حضوری رفت مطمعنه 🤪✨

2706