2737
2734
عنوان

بیاین عیدی بهتون بدم😍🌹

6672 بازدید | 1051 پست

تقلب نکردما فقط منم ازایده دوستمون خوشم اومد

من ساداتم جدم امام موسی کاظمه شنبه هم که عیدغدیره😍

عیدی هرتعدادصلوات یاذکرکه میخواین بگین برای حاجتتون بفرستم❤🌹😍

فقط لطفا انقدی بگین درتوانم باشه😀

شمام هم من نالایقودعاکنین😘

حسین جان،پسرانت همگی نام علی بنهادی،جان عالم به فدای دل بابایی تو😍❤رَبِّ لا تَذَرنی فَردَاً و اَنتَ خَیرُالوارِثین❤رَبِّ هَب لی مِن لَدُنکَ ذُریّته طیبه اِنّک سمیعُ الدُعا❤حالا ک تااینجا اومدی یه صلوات از اون ته تهای دلت برام میفرستی؟❤😍

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

فقط یه آیت الکرسی واسم بخون❤

واستون آیت الکرسی و۱۰ تا صلوات میخونم

ما زنده به آنیم که آرام نگیریم🌺موجیم که آسودگی ما عدم ماست🌺ما نسل به نسل درپناهت هستیم یاحسین❤فَفَرِج عَنّا بِحَقِّهِم فَرَجَاً عاجِلاً قَریبا🌺یاصاحب الزمان ادرکنی ولا تهلکنی 🌺
میشه واسه حاجت دلم دعا کنی 💗💖

چشم🌹❤

حسین جان،پسرانت همگی نام علی بنهادی،جان عالم به فدای دل بابایی تو😍❤رَبِّ لا تَذَرنی فَردَاً و اَنتَ خَیرُالوارِثین❤رَبِّ هَب لی مِن لَدُنکَ ذُریّته طیبه اِنّک سمیعُ الدُعا❤حالا ک تااینجا اومدی یه صلوات از اون ته تهای دلت برام میفرستی؟❤😍

سلام میشه برای منم دعا کنی به حاجت هام برسم😘

برای خانوم دکتر شدنم یه صلوات میفرستی منم دعا میکنم تا به چیزی که میخوای برسی😘....... شب یلدا به دنیا اومدم ولی اسمم حنانه شد😁زندگی صحنه ی یکتای هنرمندی ماست هرکسی نغمه ی خود خواند و از صحنه رود صحنه پیوسته به جاست خرّم آن نغمه که مردم بسپارند به یاد  
2738
1 دونه بفرست از ته دلت خوشگلم :)))  ماچ بهت سادات خانوم 😘

به روی چشم مهربون😘🌹

١٠ تا دونه صلوات ب حاجت سلامتى مامان منو عشقم ميفرستى  خانم موسوى😉♥️ ى دنيا ممنون

حتما عزیزم❤😘

2706