1861
1823
عنوان

بیاین عیدی بهتون بدم😍🌹

6632 بازدید | 1057 پست

تقلب نکردما فقط منم ازایده دوستمون خوشم اومد

من ساداتم جدم امام موسی کاظمه شنبه هم که عیدغدیره😍

عیدی هرتعدادصلوات یاذکرکه میخواین بگین برای حاجتتون بفرستم❤🌹😍

فقط لطفا انقدی بگین درتوانم باشه😀

شمام هم من نالایقودعاکنین😘

دردیاری که دراونیست کسی یار کسی/کاش یا رب که نیفتد به کسی کارکسی

اگه میخای پوست شفافی داشته بشی 

فقط  کلیک کن

1825

سلام میشه برای منم دعا کنی به حاجت هام برسم😘

برای خانوم دکتر شدنم یه صلوات میفرستی منم دعا میکنم تا به چیزی که میخوای برسی😘....... شب یلدا به دنیا اومدم ولی اسمم حنانه شد😁....تیکر کنکور😎..خب دیگه انگار منم رفتنی شدم بدی خوبی دیدین حلال کنین دوستون دارم مراقب حال دلتون باشین😻❤

هرچقد که دوست داری:) فقط دلی دعا کن برام به حاجاتم برسم و مشکلاتم حل بشه

خصوصا دوتا حاجت خاصم که الان توی ذهنمه

15 ساله ام و با اطلاع خانوادم عضو سایتم...دوست عزیز اگه حضور من در سایت با طرز فکر شما تطابق نداره  و براتون ضروریه که کامنت بزارید،لطفا منتظر جوابم نباشید به چند دلیل...دلیل اول اینکه همونطور که شما بیشتر از هر فرد دیگه ای به صلاح بچتون آگاه هستید، خانواده من صلاحم رو بیشتر از هرکسی میدونن و اگه لازم بود عضو نشم بهم تذکر میدادن همونطور که عضو خیلی از شبکه های اجتماعی دیگه نشدم...دلیل دوم اینکه علاقه ای برای رفتن به تاپیک هایی که مناسب سنم نیست و صلاحیت و توانایی کمک به کسی رو ندارم و کسی هم نمیتونه کمکی به من بکنه نمیبینم...همونطور که توی سایت تاپیک هایی وجود داره که مناسب سن من نیست،تاپیک های مفیدی هم وجود داره که میتونم از اونها استفاده کنم مثل تاپیک دختر گرانبها و بانوآرتمیس که به شما هم بازدید از اونها رو پیشنهاد میکنم:)...ممنون میشم همینطور که نظر شما برای من محترمه به نظر من و خانوادم که مشکلی هم برای کسی ایجاد نمیکنه، احترام بگذارید😊 متشکرم 
1846

عزیزم میشه هرچقدر که خودت دلت میخواد برام صلوات بفرستی و دعام کنی امسال به عشقم برسم؟♥️🌹

یــه متــــاهــ🧿ـل عـاشــ💞ـق😍متعــ💍ـهدم بــه قلــ❤ـب مهـــربونــ💋ـش❤🥰
1826
1718