2410
2553
عنوان

ازدواج باآدمهای مشهورچقدرسخته آدم دق میکنه

| مشاهده متن کامل بحث + 1401 بازدید | 91 پست
اره اتفاقایه جابه خانمه گفت روسریتودرست کن وهیچوقت زنش عکسشونشون نداده درحالیکه بازه زنش

چی؟؟؟نفهمیدم

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۲ کاربریم به خواست خودم لغو شد خیلی دوست داشتم بازم بمونم اما اینجا کاملا وقتمو میگرفت. نمیتونستم مدیریت کنم همش اینجا بودم.این چند سال که اینجا بودم از همه کار وزندگیم افتادم ودرجا زدم..دوسه تا کاربری دیگم داشتم که اونا قبلا توسط نی نی یار تعلیق شد.سه،چهار سال توی این سایت بودم.گاهی اوقات عصبی بودم وممکنه با کسی بد برخورد کرده باشم یا حرف بدی زده باشم.امیدوارم اگه کسی بوده که از دستم عصبانی بوده وهست اگه‌مقدوره براش منو ببخشه وحلالم کنه.برای خوشبختیم، برای سلامتی وطول عمر خودم ومادرم وهمینطور واسه ازدواجم با یک ادم مناسب وابرومند وخوشبخت شدنم دعا کنید.سنم متاسفانه هی داره بالا میره وهمچنان مجردم.واسم دعا کنید.خدافظ

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
چی گفت؟!

گفت من به احترام طرفدارام وقت عکس انداختن چیزی نمیگم ولی دیگه حدها رو رعایت نمیکنین منم از این به بعد مجبورم تذکر بدم مثل اینکه دخترِ زیادی خودشو چسبونده بود بهش ماجرا شده بود

در دل هر سیبی دانه ها محدودند در دل هر دانه سیبها نامحدود ،روزگاریست عجیب دانه باشیم نه سیب                                           طرف عینک نمیزد که نگن عینکیه جلوی پاشو ندید و خورد زمین از فردا بهش گفتن چلاق .... واسه ی خودتون زندگی کنین 🌱🌱🌱
عجب‌ خب بگو دیه😂😂😂

بابا خوب شاید دلش نخواد🤣 بعد شناخته میشم که مادرجان

💜 مامانِ آقا سیمبا 🦁 🐈 🐯 متولد اول آذر ۹۸ تهران💚 من ۸۸ کیلو بودم تا تولدم به ۵۵ کیلو خواهم رسید و تا زنده ام با کالری شمار و ورزش نیمه حرفه ای فیکسش نگه میدارم💖 مامانِ آینده دلانی و جانا هستم👩‍👧‍👧
2714
اگر شوهرت حد و حدود رو رعایت کنه ، اونا فقط چندتا کامنتن ولاغیر

خداییی خداییی میگم اگه من الان یاهرکس دیگری به شوهرت بگه قربونت برم فدات بشم بیخیال میشی یامثلامیگی چون شوهرم محل نداده تمامه؟؟؟عمرااا

🤲🥰به لطف خداوندعزیزم تا۹/۹/۹۹شغل ودرآمدعالی،ازدواج وعشق موفق🥰🤲خدایاشکرت
بابا خوب شاید دلش نخواد🤣 بعد شناخته میشم که مادرجان

اینجا تو این تاپیک چجوری شناخته میشی اسی قول میده بترکونه تاپیکو مگه نه اسی😂😂😁

تو اولویت اول ،تو زندگی هیچکس جز خودت نیستی،دقت کن ،هیچ کس🙂
اینجا تو این تاپیک چجوری شناخته میشی اسی قول میده بترکونه تاپیکو مگه نه اسی😂😂😁

نه نمیگم اصرار نکن

تازه مرده شور قیافه نحسشو ببرن

اونو زنش عامل جداییمون شدن

الهی که به زمین گرم بخوره

عرررررر

💜 مامانِ آقا سیمبا 🦁 🐈 🐯 متولد اول آذر ۹۸ تهران💚 من ۸۸ کیلو بودم تا تولدم به ۵۵ کیلو خواهم رسید و تا زنده ام با کالری شمار و ورزش نیمه حرفه ای فیکسش نگه میدارم💖 مامانِ آینده دلانی و جانا هستم👩‍👧‍👧
به نظر من ادمای معروف بهتره باهم ازدواج کنن، وگرنه یه جایی تو زندگی ممکنه مشکل پیرامون این موضوع پیش ...

اتفاقابدترهمشون طلاق گرفتن که اینجوری نیس که شمامیگی 

🤲🥰به لطف خداوندعزیزم تا۹/۹/۹۹شغل ودرآمدعالی،ازدواج وعشق موفق🥰🤲خدایاشکرت
2706