2726

سلام مکعبی آزمایش بتن جواب 28 روزه 272 شده

وگفتن 28 تاش کمه، خود آزمایشگاه گفت تا جواب 42 روزه ب 320 میرسه.... ولی ناظر گفته برین پرینت اوراق روبیارین تا محاسبه کنم... قراره فردا ببریم... 

ب نطرتون جوابش خوبه واوکی میشه.؟ ممنون میشم جواب بدین برا سلامتیتون 5 صلوات میفرستم 🌹💓🙏

به خودت انرژی مثبت بده،با عشق زندگی کن،آشپزی کن،بخند،برقص،ب خودت وخونت برس،ب اعضای خانواده ات محبت کن....مگه دنیا چند روزه،بیخیال شو وبگذر۰😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

الان از بابام میپرسم صبر کن 

مرسی عزیزم 

به خودت انرژی مثبت بده،با عشق زندگی کن،آشپزی کن،بخند،برقص،ب خودت وخونت برس،ب اعضای خانواده ات محبت کن....مگه دنیا چند روزه،بیخیال شو وبگذر۰😍
2728
آزمایشگاه مکانیک خاک  منظورته؟

ن فدات بتن

مرسی عزیزم 

بابام میگه ۲۷۲ مشکلی نداره در حد تخریب و اینا نیست بستگی به طراحی داره اگه بتن توی ۴۲ روزه خوب جواب بده نشون میده سیمانش دیر گیر بودع 

من هر چی گفتو نوشتم باز سوال داشتی بگو بپرسم 💙

بابام میگه ۲۷۲ مشکلی نداره در حد تخریب و اینا نیست بستگی به طراحی داره اگه بتن توی ۴۲ روزه خوب جواب ...

برا خوشبختیت صلوات میفرستم عزیز دلم🌹😍💓طراحی چطوری مثلا عزیزم از طرف من از پدرت تشکر کن

بابام میگه ۲۷۲ مشکلی نداره در حد تخریب و اینا نیست بستگی به طراحی داره اگه بتن توی ۴۲ روزه خوب جواب ...

آها بگو دیوارمون 35 سانته

برات خوشبختیت صلوات میفرستم عزیز دلم🌹😍💓طراحی چطوری مثلا عزیزم از طرف من از پدرت تشکر کن

ممنون عزیزم 😍😍😍 الان باز میپرسم یکم دیر جواب میدم داداشش کرونا گرفته درگیر اونه ببخشید 💙

ممنون عزیزم 😍😍😍 الان باز میپرسم یکم دیر جواب میدم داداشش کرونا گرفته درگیر اونه ببخشید 💙

آخی انشالله زود خوب میشه عزیزم 

مام همه گرفتیم خوب شدیم ولی طول کشید

برا خوشبختیت صلوات میفرستم عزیز دلم🌹😍💓طراحی چطوری مثلا عزیزم از طرف من از پدرت تشکر کن

میگه تو ۲۷۰ مشکل نداره اصلا طراحیشم بستگی داره طراح چجوری درنظر گرفته باشه گاهی با ۲۵۰ هم جواب میده ولی در کل میگه ۲۷۰ مشکل نداره 

میگه تو ۲۷۰ مشکل نداره اصلا طراحیشم بستگی داره طراح چجوری درنظر گرفته باشه گاهی با ۲۵۰ هم جواب میده ...

مرسی مهربونم 🌹😍💓😘

سلام عزیزم خوبی من فکرم درگیر بود برای خونت 

به سلامتی اوکی شد آزمایش خونتون؟؟

قایق ببینیم گریه مان میگیرد...رنگین کمان ببینیم گریه مان میگیرد...پیتزا ببینیم گریه مان میگیرد...رقص ببینیم هم...ترانه ببینیم هم...کورد ببینیم...بلوچ ببینیم...عرب ببینیم...فارس ببینیم هم...زیارت قبول ای چشم های اشک آلود!!!
2706