2733
2734
عنوان

یه عطر تابستونی شیک معرفی کنید

110 بازدید | 17 پست

خوشبو و خنک باشه...از اینایی که رد بود داره و کلا بوش شیکه

هرکی امضامو دید یه صلوات واسه ارزوم بفرسته..😍الهی عاقبت به خیر شین

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چند روز واسه شوهرم ۵۵۰ یدونه خریدم

خودش خوشش اومده اما خودم میخوام اوق بزنم 

از من به شما نصیحت دستی رو که نمیتونی گاز بگیری ببوسش.  با شما هستم خانومی که شوهر خوبی نداری ، پشتوانه نداری - پول نداری - شغل نداری - سر پناه نداری  و هیچ کاری هم برای مستقل شدنت نمیکنی، از اونور گیر میدی به شوهرت ، خانواده شوهرت ، رفتارهای بد شوهرت... و اعصاب خوردی راه میندازی اما هیچوقتم نتونستی رابطتو با شوهرت خوب کنی که هیچ بدترش کردی . پس دستی رو که نمیتونی گاز بگیری ببوسش. نمیخوای ببوسی؟ پس مستقل بشو. تو نمیتونی هیچکسی(شوهر) رو تغییر بدی.
2731
چند روز واسه شوهرم ۵۵۰ یدونه خریدم  خودش خوشش اومده اما خودم میخوام اوق بزنم

خودت نخریدی مگه...اوق چرا بزنی

من ورساچه میزنم ورساچه ابی. ورساچه صورتی هم ادکلنشو دارم 

ابیو من قبلا ادکلنشو داشتم...الان فک کنم حسابی گرون شده...عطرشم همون بو رو داره؟

2738
خودت نخریدی مگه...اوق چرا بزنی

اون لحظه خوب بود 

ولی بعدش بد بو شد برام

بابا یارو گفت خنک و شیرینه 

همون لحظه هم برام خنک و شیرین اومد 

آوردم خونه به نظرم اصلا خنک نیست بر عکس گرمه.

در کل ادکلن براش میخرم خودم خیلی بدم میاد

از من به شما نصیحت دستی رو که نمیتونی گاز بگیری ببوسش.  با شما هستم خانومی که شوهر خوبی نداری ، پشتوانه نداری - پول نداری - شغل نداری - سر پناه نداری  و هیچ کاری هم برای مستقل شدنت نمیکنی، از اونور گیر میدی به شوهرت ، خانواده شوهرت ، رفتارهای بد شوهرت... و اعصاب خوردی راه میندازی اما هیچوقتم نتونستی رابطتو با شوهرت خوب کنی که هیچ بدترش کردی . پس دستی رو که نمیتونی گاز بگیری ببوسش. نمیخوای ببوسی؟ پس مستقل بشو. تو نمیتونی هیچکسی(شوهر) رو تغییر بدی.
اسمش چیه

تامی هیلتون

2706