2726
عنوان

شوهرم میخواد بره عروسی 😭😭😭

478 بازدید | 48 پست

عقدیم پیش هم نیستیم هفته دیگع عروسی پسرعمشه میخواد بره

فامیلاشون دختر و پسر بی حجاب میریزن وسط میرقصن خیلییی بدمممم میاد بهش میگم نرو میگه وا پسر عممه میخوام برم بعدش کلا

فاز اونایی هم ک تو این کرونا عروسی میگیرن اصلا دررررک نمیکنم

الانم بدجور دعوامون شده   

ینی چقد مردم خرن ک عروسی میگیرن تو این اوضاع 😐

با دوست پسراتون میرید مسافرت؟ من یبار بابام فهمید با دوست پسرم تلفنی حرف میزنم با نیسان از روش رد شد بعد من و با اسید غسل داد الان پوست ندارم   

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من فکر کردم بخاطر کرونا ناراحتی.نگو بخاطر لخت بودن دخترهای فامیل شوهر ناراحتی 😁😁

تنها زمانى “صبور”خواهى شد،که “صبر”را یک”قدرت”بدانی نه یک “ضعف”…آنچه “ویران مان” مى کند“روزگار” نیست !حوصله ی “کوچک”براى “آرزوهاى بزرگ” ماست …........................................................................دو چیز شخصیت ات را تعین می کند :صبر وقتی چیزی نداری رفتارت وقتی همه چیز داری !
2728

درکت میکنم😢

"دوستت دارم”، آن هم خیلی زیاد، اما فکر رفتن که به سرت زد حتی اگر پشیمان هم شدی، برو! دوستت دارم، آن هم خیلی زیاد، اما اگر دلت با دیدن دیگری لرزید، رها کن مرا. دوستت دارم، آن هم بسیار زیاد، اما سال‌هاست که فهمیده‌ام، کسی که به رفتن فکر میکند، از کسی که میرود بی‌رحم‌تر است …دوستت دارم اما اینبار اگه رفتی، برای همیشه برو... یه دردایی واسه سن و سالی که داشتم خیلی بزرگ بود... ولی با همون دردها بزرگ شدم و حلشون کردم! 

عزیزم اگرهم رفتن خودت مواظب باش تادوهفته حداقل خیلی نزدیک نشین 

ارامش ان است که درهرگام بدانی دست تو دردست خداست ❤😊  ... یادمون نره قرار همو زیر پستها ضایع کنیم        برای حاجت دل همه بگیم یاعلی  محترم جانی که پیام منو جوری ریپلای میکنی که بعدش متوجه میشی نه این مثل من ... نیست ،این تاپیک مخصوص شماست ، خوش باش 😁 بیا اینجا

خداشاهده  من فکر کردم تو به خاطر کرونا ناراحتی😂اگه به این خاطر نیست خب دیگه این فرهنگ خونوادشه نمیشه تغییر داد ک

حالا کورونا و اینا هیچی ولی توقع داری با مایو اسلامی بیان دخترا یه گوشه دعای ندبه بخونن تو عروسی؟ 

شما ازدواج نکن فعلا به نظرم

99/9/10                                                        سَلامِت میکنم 
وا میتونن جدا عروسی بگیرن نه که قاطی باشن دختر و پسر

خو توام برو

میشه برای سالم اومدن نینیم یه صلوات مهمونم کنی🥰نمی‌دونم نینیم چیه الکی صورتی زدم سالم باشه هرچی میخواد باشه😋😋
2706