2733
2734
عنوان

به‌ نظرتون‌ با‌ این‌ سونو‌. دوباره‌ بچه‌ دار‌ میشم

| مشاهده متن کامل بحث + 248 بازدید | 33 پست

من یه بار رفته بودم دکتر.بعدازظهر بود.گفت یه فولیکول خیلی خوب سایز 21 داری و امشب آزاد میشه

گفتم شما حدود زمان تخمکگذاریت و بدونی

من مامان یه مسافر بهشتم.ان شاءالله پسرم ذخیره آخرت من و شوهرم باشه.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من یه بار رفته بودم دکتر.بعدازظهر بود.گفت یه فولیکول خیلی خوب سایز 21 داری و امشب آزاد میشه گفتم شم ...

من‌ کیت‌ تخمک‌ گزاری‌ خریدم‌ چه‌ جوری‌ باید‌ استفاده‌ کنم‌. ممنون‌ میشم‌ توضیح‌بدید

یه‌ دختر‌ ناز‌ دارم‌ دعا‌ کنید‌ خدا‌ی‌ مهربونم‌ یه‌ پسر‌ سالم‌‌  هم‌  به‌من‌ هدیه‌‌کنه‌.😍
2731
اره‌ اتفاقا‌ همینو‌ داد‌.    به‌ نظرتون‌ با‌ یه‌ بار‌ امپول‌ زدن‌ فولیکولام‌ بزرگ‌ میشن‌ ه ...

آمپول داده که فولیکول بزرگ بشه 

سونو هم میکنه ببینه که فولیکول آزاد شده یا نه و سایزش خیلی بزرگ نشده باشه که کیست شده باشه

انشاالله باردار بشی.رحمت دو شاخ بود برا اولی میدونستی دو شاخه سرکلاژ شدی یا استراحت مطلق بودی ؟

بخدا‌ نه‌ استراحت. نه‌ سرکلاژ‌.       بعد‌ ۱۰‌ سال‌ دیدم‌ دستگاه‌ توی‌ بدنم‌ نمیمونه‌ رفتم‌ سونو‌ گفت‌ دو‌ شاخه‌ 

یه‌ دختر‌ ناز‌ دارم‌ دعا‌ کنید‌ خدا‌ی‌ مهربونم‌ یه‌ پسر‌ سالم‌‌  هم‌  به‌من‌ هدیه‌‌کنه‌.😍
من‌ کیت‌ تخمک‌ گزاری‌ خریدم‌ چه‌ جوری‌ باید‌ استفاده‌ کنم‌. ممنون‌ میشم‌ توضیح‌بدید

تا به حال استفاده نکردم.

ولی فکر کنم وقتی که 2 خط پررنگ شد تا 2 روز بعدش تخمک آزاد میشه ولی دقیق نمی دونم

2738
چ جالب الحمدالله ک مشکلی نداشتی.بچه اولت پسره یا دختر ؟ 

ممنونم‌.   دختره

خانوما من ۴ بار بردار شدم نه میدونم فولیکول چیه نه تخمک کی ازاد میشه ...بنظرم بجای این استرس ها همینجری تا یه سال اقدام کنین بالاخره که باردار میشین

Naznar 74...تیکر بارداری سومم هست سومین دخترم قند عسلم زودبیا که دل تو دلمون نیست هممون منتظرتیم....تاریخ ۹۹.۹.۹  بهترین اتفاق زندگیم خواهد افتاد ...خدایا سپاسگزارم بابت اینکه خوشبخت ترین زن دنیام ..خدایا شکرت خدایا شکرت ..ممنون که هستی ممنون که حواست به ما هست ..زندگیم عالیه😍😍😊
خانوما من ۴ بار بردار شدم نه میدونم فولیکول چیه نه تخمک کی ازاد میشه ...بنظرم بجای این استرس ها همین ...

اتفاقا‌ شوهرمم‌ همینو‌ میگه. بیخیال‌ میخام‌ بشم‌  دیگه‌ ربات‌ نیستم‌ که‌.  بدنم‌ همینه‌ که‌ هست

ممنونم‌.   دختره

خدا بهت ببخشه دخترت رو.انشاالله ب زودی ی داداش یا خواهر براش میاری فقط شرایط کرونا بده کاش صبر میکردی منم میخواستم اقدام کنم منصرف شدم پاییز زمستون افتضاحه کرونا خدایی نکرده شاید خودت و نی نی در خطر باشید.حالا سال دیگه باز بهتر میشه واکسنش شاید بیاد

خانوما من ۴ بار بردار شدم نه میدونم فولیکول چیه نه تخمک کی ازاد میشه ...بنظرم بجای این استرس ها همین ...

آفرین بهت 

منم هیچ حساس نیستم رو تخمک و فولیکول  وسط سیکل تخمک گذاریه دیگه اقدام میکنی هرچی خدا بخواد .

خدا بهت ببخشه دخترت رو.انشاالله ب زودی ی داداش یا خواهر براش میاری فقط شرایط کرونا بده کاش صبر میکرد ...

شوهرم‌ شدید‌ بچه‌ میخاد‌.     بخدا‌ با‌ مترو‌ رفتم‌ شلوغ‌. محیط‌ سونو‌ رو‌ که‌ نگو‌ همه‌ چسبیده‌ بودن‌ بهم‌.     روبرو‌ سونوگرافی‌ مرکز‌ ترک‌ اعتیاد‌ بود‌. از‌ کنار‌ معتادا‌ رد‌ شدم‌. خدا‌ بخیر‌ بگزرونه

شوهرم‌ شدید‌ بچه‌ میخاد‌.     بخدا‌ با‌ مترو‌ رفتم‌ شلوغ‌. محیط‌ سونو‌ رو‌ که‌ نگو‌ ه ...

چ جالب شوهرم زیاد بچه خوشش نمیاد باز هنو من ی کم دوست دارم خودمم تمایلی ندارم ولی شدیدا دوست داریم همون یه بچمون اگه خدا بده دختر باشه سی سالمه میخواستم اقدام کنم برا کرونا منصرف شدیم برا منم دعا کن عزیزم 

2706