2726
عنوان

کنکوریایی ک مث من نخوندین😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 465 بازدید | 61 پست
پشت کنکور موندن ب شرط خوندن اره ، ولی اگر قصه دوسالی ک تباه کرده رو بخواد پیش بگی رشته چرت بره حداقل ...

خب به فرض بره یه رشته چرت لیسانس بگیره بعد باید بشینه تو خونه ! فایده ای داشته براش؟ بازم اتلاف وقته

چون تو با بد،بد کنی پس فرق چیست؟

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

نه کنارش یه فنی یاد بگیره . اگر نمیتونه درس بخونه

نمیدونم والا بستگی داره هدف از پشت کنکور موندن چی باشه! یکی واسه پزشکی میمونه یکی واسه اینکه فقط یه رشته دولتی قبول شه! واسه مورد دوم به قول شما بهتره بره فن یاد بگیره

2728
جدی میمونی؟اگه خونده باشی ک قبولی

تا قبل اعلام تعویق خوب خونده بودم ولی در حد پزشکی نبود واسه همین انگیزه م پرید یکم ولی به هر حال امسال دانشگاه رفتن فایده نداره وقتی قراره تو خونه بشینیم خب واسه کنکور میخونیم دیگه

دلت خوشه

ببین نمیدونم عزیزم ولی پشت کنکور موندن خیلی سخته استرسش هزار برابر بدتره چون همههه انتظار دارن قبول شی. برسی به بهمن و اسفند شدیدا خسته ای.کرونام تا اخر امسال نیست واکسنش میاد به زودی.. به نظرم پشت کنکور موندن تو ایران کار اشتباهیه. پزشکیم اونقدر پول ساز نیست واقعا که فکر مکنی مخصوصا پزشک عمومی!

سلام دوست من:)

من سال دومیه که دارم کنکور میدم خداروشکر تا حالا خوب خوندم و امیدوارم امسال به مراد دلم برسم😍

به نظرم یه کتاب جمع بندی بگیر یا تستای کنکور چند سال اخیر رو دانلود کن هرروز یه آزمون بزن حتی اگه صفرم باشی سلیقه طراح دستت میاد میتونی یه درصد قابل قبولی رو بگیری:)

حتما آزمونا رو تحلیل کن و اصصصصلا سراغ تست تالیفی نرو که فقط وقت تلف کردنه

اگه سال اولته که کنکور میدی شاید خوشبین تر باشی نسبت به پشت موندن با این تفکر این چند هفته باقی مونده رو خوب بخون که اگه خدانکرده اونی که خواستی نشد حداقلش برای سال بعد یه قدم از رقیبات جلوتر باشی:)💚

برای خانوم دکتر شدنم یه صلوات میفرستی منم دعا میکنم تا به چیزی که میخوای برسی😘....... شب یلدا به دنیا اومدم ولی اسمم حنانه شد😁زندگی صحنه ی یکتای هنرمندی ماست هرکسی نغمه ی خود خواند و از صحنه رود صحنه پیوسته به جاست خرّم آن نغمه که مردم بسپارند به یاد  
2706