2726

بچه ها ازمایش تشخیص کرونا چیه؟؟فقط با سی تی اس کن مشخص میشه؟؟؟و اینک هزینه داره؟؟و چ مدت بعد ازمایش مشخص میشه کرونا داری؟؟؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
نه تست از گلو و بینی و ازمایش خون هم میگیرن هزینش نمیدونم برای من تا الان ده میلیون هزینه داشته با ...

وای چقد زیاد .واقعا کسی ک پول ندلره باید چکار کنه ..عجب مملکت مزخرفیه .

یه ازمایش تشخیص عفونت اولیه هست 12تومن که crp میگن دوساعته بعدش ازمایش خون هست که دوتا فاکتورو تو خونت اندازه میگیره12 ساعت اگه اینا هردومثبت شد سیتی اخریشه

میگی اسم بچت باید حتما فقط پارسی باشه بعدش تو هر جمله 500تا کلمه انگلیسی میگی؟فازت چیه ؟بهشت زهرای لندن بزنه به کمرت با کلاس!!                                                                                                  ازلینای عزیزم دلتنگتم رفیق
وای چقد زیاد .واقعا کسی ک پول ندلره باید چکار کنه ..عجب مملکت مزخرفیه .

اون ازمایش بینی 470 تومنه تو ازمایشگاه 

داروهاتم 100 اگر بستری نشی من ازمایشگاه خصوصی معمولی رفتم که دکتر معرفی کرد اگر مشهدی ادرس بدم

میگی اسم بچت باید حتما فقط پارسی باشه بعدش تو هر جمله 500تا کلمه انگلیسی میگی؟فازت چیه ؟بهشت زهرای لندن بزنه به کمرت با کلاس!!                                                                                                  ازلینای عزیزم دلتنگتم رفیق

اولش crpوcbc ک ازمایش خونه. اگه عفونتی داشته باشه خونت تستpcr رو ک همون مخاط بینی و دهان هست انجام میدی. البته ازمایش خون معتبر نیس چون باید حدودایه هفته از علایمت گذشته باشه تا عفونتو نشون بده. ولی تست معتبرتره! 

2706