2737
2734
عنوان

بچها کسی هس راهنماییم کنه؟ طلاق

| مشاهده متن کامل بحث + 2281 بازدید | 131 پست
استارتر وقتی اومد خونه ،،،،،بغلش نکردی ،بکی معذرت می‌خوام ،،، بگی زندگیمون رو نپاشون،،،رامش نکردی,, ...

چرا همه کارا رو کردم ولی الان اس داده ب بابات بگو خیلییی بی غیرتیی

نگران فردایت نباش خدایه دیروز وامروزت خدای فردا هم هست،ما اولین بار است بندگی میکنیم ولی اون قرن هاست خدایی میکند بهش اطمینان کن ،خدای مهربون من بهت ایمان دارم خودت زندگیمو درست کن🙏وزن شروع84 وزن بعدی82600وزن فعلی 76 وزن هدف70👌من میتوانم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بعضیا طوری حرف میزنن انگار ما بهش گفتیم طلاق بگیر عزیزان شما هم توجه کنید چی نوشته 

طلاق که بچه بازی نیست، این خانم با یه بچه ی 4 ساله حتما مشکلاتش را میدونن، اولیش سرزنش اطرافیان و بی پولی و سردرگمی یک بچه هست. 

مسن تر ها را که نگاه کنی، مرد فحش میده و هزار بدی داره خانم کوتاه اومده، زندگیشو نگه داشته و الان دلش به بچه هایی که تربیت کرده خوشه. مردا محبت و سیاست ببینند یه کم عوض میشن 

همه ميدونند که مشورت نی نی سایت ها ضامن آینده ی روشن نیست، باید برای تصمیم گیری ها از عقل و انسان شناخته شده ی آگاه به زندگی که همه چیزش را میدونه کمک گرفت.

2731
سلام عزیزم  فشار اقتصادی روشه ؟  بچه دارین ؟  خودش چی نیاز ها و خواسته هات رو اجاب ...

پول نمیده ب بدبختی بی محبته بد دهنه  خیلی بددده  مثلا میگه تو تاحالا منو از خواب بیدار نکردی صبحا یکی از دلایلش یا اینکه  چرا جلو جمع گفتی قلیون نکش

نگران فردایت نباش خدایه دیروز وامروزت خدای فردا هم هست،ما اولین بار است بندگی میکنیم ولی اون قرن هاست خدایی میکند بهش اطمینان کن ،خدای مهربون من بهت ایمان دارم خودت زندگیمو درست کن🙏وزن شروع84 وزن بعدی82600وزن فعلی 76 وزن هدف70👌من میتوانم
به نظرت دلیلش چی بوده؟ چرا بی غیرت را استفاده کرده؟ 

میگه اس دادم بهش دخترت رو ببر نبرده

تو هم اس بده بگو بی غیرت تویی که زنت رو تنها گذاشتی تو خونه چندروزه 

خودت هم تپیدی در ک و ن مامان جونت شیر میخوری 

بگو بی غیرت پدر خودته،،که نمیگه بهت برو پیش زنت،،،برو خونه ات

بگو من از خونه ام جم نمی‌خورم ،،برو دادگاه دادخواست بده یا بیا اگه میتونی بندازم بیرون

برار بیاد بندازه آت بیرون ،،همون لحظه زنگ بزن ۱۱۰,,بیاد صورت جلسه کنه

2738
تو هم اس بده بگو بی غیرت تویی که زنت رو تنها گذاشتی تو خونه چندروزه  خودت هم تپیدی در ک و ن ما ...

اس نمیدم میشه مدرک برام ولی از خونه تکون نمیخورم روزی دوسه بار میاد تو خونه رژه میره     میره رو اعصابم راش ندم؟

عجب، به بابات ننوشته دلیل این فرمایشاتشون چی بوده؟  بگو خودم گفتم نیاد ببینم چه میتونی بکنی؟&n ...

ن مامانش گریه میکنه ولی باباش میگف پسرم نیستی طلاقش ندی

پدرتون بی غیرت نیست پدرتون عاقل وپختست میدونه شما جون وخام هستید گذاشته بلکه گذشته زمان سرِ عقل بیارِ هر جفتتونو اسی جان فعلاً اون هرچی میگه شما سکوت کن بخدا فامیل ما بعداز بیست سال جدایی اونم تویی اروپا به شوهرش گفته اشتباه کردیم بیا بازم باهم زندگی کنیم

هیچ ظلمی ابدی نیست دنیا گرد است پس با آرامش زندگی کن 💚
پدرتون بی غیرت نیست پدرتون عاقل وپختست میدونه شما جون وخامی هستید گذاشته بلکه گذشته زمان سرِ عقل بیا ...

من حرفاش نگفتم اس ام اس وحرفاش گزاشتم برای لحظه آخر چون میدونم ب بابام بگم میره جرش میده از وسط

پول نمیده ب بدبختی بی محبته بد دهنه  خیلی بددده  مثلا میگه تو تاحالا منو از خواب بیدار نکر ...

عزیزم ایشون دچار سوءضن هستند و با توجه به نکاتی که گفتی  که درحال حاضر وجه مشترک خیلی از آقایون هست  میتونه دچار شخصیت جبر گر  یا پارانویئد سطح اول باشه 

برای بهبود شرایط باد زوج درمانگر مراجعه کنید و جلساتش رو طی کنید و درکنارش با مشاور خانواده جلسات خودتون رو داشته باشین 

به نظر میاد کم بود محبت داشته باشه  چیزی که در کودکی یا نوجوانی کم داشته و الان این طور  بروز میکنه 

سعی کن بدون توهین و بی احترامی این مشاوره و جلسات رو بری  تا تصمیم گیری نهایی برات مقدور شه 

متولد ۱۳۳۱ هستم 
2706