2737
2734

👀

بیکار نباش برای ظهور امام زمان (عج) صلوات بفرست😍❤کاش دستان خدا پیدا بود، 🙌تا درآن وقت که بی حوصله و تنهایی 😒و دلت از غم دنیا دریاست 😢بزنی تکیه به آن 😌و بخندی به همه رنج جهان 😃آره من مذهبی ام😎 عقب مونده و جاهل نیستم توی قفس هم زندگی نمیکنم 😏عاشق چادر مشکیمم 😍😍😍❤تو اگه غیر مذهبی هستی ؛عقایدت رو واسه خودت نگه دار 🤗حق نداری به من و چادر و دینم بی حرمتی کنی باشه؟ آفرین😌

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

برای سلامتی همسرم دعا کنیدامروز گف بدن درد دارم‌‌ مادرشوهرمم حال خوشی نداره مادربززگ همسرمم فوت کردع بخاطرکرونا منم دیزوز بدن درد داشتم‌بهترم فقط همسرم خوب شه   

الهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم من به دستان خدا خیره شدم‌معجزه کرد❤
2738
عزیزم یه چیزی بگم؟ من به شما حس خوبی دارم. میشه برام دعا کنی؟ ممنون میشم

عزیز دل شما به من لطف داری حتما عزیزم معلومه که دعات میکنم ان شاءالله به حاجتت برسی آمین😊

صادق باش مثل اون سیگاری که روش نوشته سرطانزا نه مثل اون آبمیوه آشغالی که روش نوشته صددر  صد طبیعی ❤ السلام علیک یا ابا عبدالله❤
 برای سلامتی همسرم دعا کنیدامروز گف بدن درد دارم‌‌ مادرشوهرمم حال خوشی نداره مادربززگ همسرمم فو ...

شوهر منم چند روز پیش گفت بدن درد دارم اصلا جون نداشت بشینه جاشو جدا کردیم شب خوابید صبح از قبلشم سرحالتر پاشد رفت سرکار😂

شوهر منم چند روز پیش گفت بدن درد دارم اصلا جون نداشت بشینه جاشو جدا کردیم شب خوابید صبح از قبلشم سرح ...

خداکنه همینطور باشه اخه ماتوتماس با افراد کرونایی بودیم

الهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم من به دستان خدا خیره شدم‌معجزه کرد❤
 برای سلامتی همسرم دعا کنیدامروز گف بدن درد دارم‌‌ مادرشوهرمم حال خوشی نداره مادربززگ همسرمم فو ...

ان شاءالله که چیز خاصی نیست عزیز

صادق باش مثل اون سیگاری که روش نوشته سرطانزا نه مثل اون آبمیوه آشغالی که روش نوشته صددر  صد طبیعی ❤ السلام علیک یا ابا عبدالله❤
2706