2733
2739
عنوان

این روش خواستگاری کردن نیست خانواده های پسردار

| مشاهده متن کامل بحث + 730 بازدید | 62 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

برای کی میخواید پیدا کنید؟ کاش دختر و پسر خودشون هم رو پیدا کنن

پسر مذهبیه محیط کارشم مردونه س،اگه خودشون پیدا میکردن که عالی بود

بلندترین ارتفاع برای سقوط افتادن از چشم امام زمان است
2731

اینو یادم رفت😅😂

اولی پرسید چرا مامانم گفت میگه سنم کمه

میگه وا سن که رسید به بیست باید به حالش گریست ببینید چقدر ۲۰ رو رد کرده نه خیلی هم خوبه سنش😂

دولانیم باشینا دولانیم🙃
پسر مذهبیه محیط کارشم مردونه س،اگه خودشون پیدا میکردن که عالی بود

محل زندگی یا جایی که رفت آمد دارن یا ... با خانوم هایی برخورد دارن بالاخره⁦☹️⁩

ان شاءالله هر چی قسمت باشه⁦❤️⁩

دولانیم باشینا دولانیم🙃

ما یه بار مادر و دختر اومدن خونمون مادره یه کلمه حرف میزد ده بار میگفت البته  دختر کم نیست ها دختر زیاد هست 

بعدم میگفت پسر قدو قواره ای نداره هیچی هم نداره یه مغازه داخل حیاط دراوردیم واسش 

صحبت کشید به جهزیه مامانم گفت مادر حد توان جهزیه میدیم بلند شد گفت ممنون از پذیراییتون دختر خودش هاج و واج مونده بود، 😂

2738

عزیزم شما سکوت کردی؟؟مثل اون جوک میگفتی وامش عقب افتاده؟؟

اون خانمی هم‌که زنگ زد شرایط نگفت باید بهش میگفتید شرمتده ما غریبه مهمون نمیکنیم

من ۹_۹_۹۹ بیمارسنان مورد علاقم  مشغول بکارم😍😍دوستان من ازمون علمی قبول شدم و مصاحبه مونده که احتمالا ۵یا ۶ ماه طول بکشه،جوابش بیاد

برای من یکی زنگ زد کل افختخارات خانوادشونو ردیف کرد بعدش پرسید خونتون چنمتره؟ اجاره اییه یا شخصی؟ چند تا ملک دیگه دارین؟؟؟؟

همه هم معلم و استاد دانشگاه بودن خواهر و برادرهاش.

محل زندگی یا جایی که رفت آمد دارن یا ... با خانوم هایی برخورد دارن بالاخره⁦☹️⁩ ان شاءالله هر چی قسم ...

عزیزم کارمندی خوشبحالت دوست دارم کنم اما سنم رفته بالا استخدامی ها دیگه سن منو نمیخان

خدایا شکرت. 
عزیزم شما سکوت کردی؟؟مثل اون جوک میگفتی وامش عقب افتاده؟؟ اون خانمی هم‌که زنگ زد شرایط نگفت باید به ...

آره فقط گفتم همکارام ازدواج کردن:(

😅😂👌

حرف آخرت خیلی جالب بود یادم میمونه در جای خودش خرج کنم

دولانیم باشینا دولانیم🙃
2706