2737
2734
عنوان

افت گلو

414 بازدید | 13 پست

چیکارکنم؟ 

اخر کامم که به گلوم وصله یه دونه سفید زده درد میکنه اب دهنم قورت میدم. چیکارش کنم؟ کسی میدونه

برای خونه دارشدنم یه صلوات میفرستی؟ 🥰🥰🥰🥰ما سه نفر بودیم ازین کاربری استفاده میکردیم. نی نی سایت نترکوند کاربریمونو. از تاریخ 9.9.99 جدا شدیمو این کاربری مال من شد. تاپیکای قبلی به من ربطی نداره😋✌️✌️😂قربونتون برم🙂

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من یه بار دوسه تا تو گلوم زده یکهفته ده روز دیگه خوب میشه باید دوره ش بگذره

وای ده روز؟ 

چه رعایتایی بکنم زودتر خدب شه

برای خونه دارشدنم یه صلوات میفرستی؟ 🥰🥰🥰🥰ما سه نفر بودیم ازین کاربری استفاده میکردیم. نی نی سایت نترکوند کاربریمونو. از تاریخ 9.9.99 جدا شدیمو این کاربری مال من شد. تاپیکای قبلی به من ربطی نداره😋✌️✌️😂قربونتون برم🙂
2728
تریادنت بزن ژل دهانیه

چقد طول میکشه خوب شه

وای ده روز؟  چه رعایتایی بکنم زودتر خدب شه

هیچی رعایت خاصی نداره داخل گلو نمیشه هیچ کاریش کرد ، البته من رفتم دکتر یه محلول ساختنی داروخانه برام درست کرد گفت قرقره کنم خیییییلی تلخ بود اصلا نمیشد قرقره کنم خودش به مرور خوب شد ولی خیییییییلی سخت بود

آب نمک قرقره کن.منم الان اینجوری شدم توی لپامم زده😣

وای چه بده. 

2738
اره بخدا.صبح که بیدارمیشم اینقدر گلوم میسوزه که هیچی نمیتونم بخورم.

من تونت خوندم. نوشته بود برا درهم برهم خوردن غذاهاس. 

من اینکارو کردم. 

و کمبود ویتامین ب 12 و اهن

من تونت خوندم. نوشته بود برا درهم برهم خوردن غذاهاس.  من اینکارو کردم.  و کمبود ویتامین ...

آره اتفاقا منم میخواستم ویتامین ب۱۲ بگیرم بخورم یادم رفت.آهن هم که میخورم تا دوروز حالت تهوع دارم