2733
2734

تو دانشگاه من یه ادم درسخون و قیافه و تیپ معمولی و روابط اجتماعی نسبتا خوب بودم.

در عین اینکه با هیچ پسری دوست نبودم و خط قرمزهای خودمو داشتم با همه راحت برخورد میکردم و گاهی هم شوخی و خنده.

تو دوره ارشد یکی از پسرها با من بی دلیل لج شد و کل کلاسو که پسر بودن برعلیه من کرد

دلایلش شاید این بود که شاگرد اول بودم و گاهی هم شوخی میکردم باهاشون و ایشون پررو شده بود

این گذشت و من دیگه بااین اقا کاری نداشتم من ازدواج کردم با یکی از همدوره ای ها

بعد از دوسال به دلایلی طلاق گرفتم

الان درحال مهاجرتم و خوب طبیعتا با توجه به سنمون که ۳۵ ساله همه دوستام ازدواج کردن و بچه و زندگی دارن

من به خاطر کارهای مهاجرت با دوتا از اقایون دوره لیسانسم که البته اونموقع اونها ارشد بودم تماس گرفتم

دوتاشون اولش خیلی خوب و صمیمی برخورد کردن جوابمو دادن و راهنمایی کردن

یهو یکیشون دیگه محلم نذاشت 😔 یعنی سه روز طول کشید جواب یه سوالمو بده منم چون عزت نفس داشتم دیگه شمارشو پاک کردم 

البته من به ایشون نگفتم ازدواج کردم و طلاق گرفتم.

دلیلیم نداشت. چون راجع به تز دکتری حرف میزدیم و استاد.

یکی دیگشونم که تو یه کشور دیگست و خانمش دندونپزشک و خارجیه با هم حرف زدیم و کلی تجدید خاطره و عکس خانمشو فرستاد و تاریخ تولد بچشو گفت. حتی گفت بیا اینجا برلت دوست پسر پیدا میکنیم که من گفتم من که هنوز موقعیت تجرد و تاهلمو به شنا نگفتم حالا بیام اونجا میگم (من دارم میرم کشوری که این اقا ساکن هستن)

حالا امروز پیغام دادم تولد بچشو تبریک گفتم (چون دوهفته پیش با استادم که صحبت میکردم و دوست این اقاست استادم گفتن که دوهفته دیگه بچش دنیا میاد ) و خیلی سرد گفت مرسی و گفت شنبه بدنیا اومد و جواب بقیه حرفامم نداد.

من دلم شکست.

با ذوق برای بچشون کادو خریدم.

چرا همه با من اینجور رفتار میکنن؟ من خودم حس میکنم حتی نسبت به استانداردها خودم سنگین و متین هم رفتارمیکنم.

💜 مامانِ آقا سیمبا 🦁 🐈 🐯 متولد اول آذر ۹۸ تهران💚 من ۸۸ کیلو بودم تا تولدم به ۵۵ کیلو خواهم رسید و تا زنده ام با کالری شمار و ورزش نیمه حرفه ای فیکسش نگه میدارم💖 مامانِ آینده دلانی و جانا هستم👩‍👧‍👧

من شماره ایشونم پاک کردم و دیگه بهشون پیغام نمیدم. ولی اخه چرا؟

💜 مامانِ آقا سیمبا 🦁 🐈 🐯 متولد اول آذر ۹۸ تهران💚 من ۸۸ کیلو بودم تا تولدم به ۵۵ کیلو خواهم رسید و تا زنده ام با کالری شمار و ورزش نیمه حرفه ای فیکسش نگه میدارم💖 مامانِ آینده دلانی و جانا هستم👩‍👧‍👧

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مرد جماعتو نباید ادم حساب کرد این حرفو بهش ایمان کامل دارم هرچقددددد سرسنگین تر باشی بخدا بیشتر دورت میان 

2728

بمیرم الهی😞

اشکال نداره ابجی تو که جز محبت قصد دیگه ای نداشتی پس اگه کسی خوب بود بعد بد برخورد ینی ثبات نداره... شایدم حالش خوب نبوده وهزاران شاید دیگه

اگر وسط بحث کردن دیدین دیگه ریپلای نکردم و پیامتون بی جواب موند بدونید که واقعا ارزش پاسخگویی و بحث ندارین🌹تنها زمان غروب خورشید اشعه بنفش به سطح صفر میرسد⛅یعنی میتوانی به نورش خیره شوی بدون آنکه چشمانت تار شود... تازه فایده هم دارد! 💜تو💜 غروب خورشید بودی که فایده کرد برای چشمایم...که خیره میشدم و برای لحظاتی از دیدنت لذت میبردمحال که آن غروب مه گرفته تمام شد و شب فرارسید در میان ستارگان می‌جویم صبرمیکنم تا طلوعی دیگربرای تو شاید ان هنگام آنجا نباشم شاید درمیان شب وستارگانش تمام شده باشم اما باز طلوع کن⛅💜این طلوع تو میتواند هرگز پایان نیابد و کسی جز من بخت دیدن ان نور کم رنگ لاجوردی را نداشته باشدچه زیبا تمام میشود دنیایی که غروبی از روی سعادت دیده باشد... "________❤️ همه ی من تا ابد این قلب از آن تو خواهد بود❤️

حس کردم فهمیدن من با کی ازدواج کردم و طلاق گرفتم

چون شوهرم بین خودمون معروف و خوشنامه

ولی خوب اخه به کسی چه ربطی داره؟ 😔

دلم شکست واقعا

حتی حس کردم شوهر سابقم زیرابمو زده چون وقتی فهمید من میخوام برم این کشور با دوستاش که تو اون کشور بودن ارتباط دوباره گرفت و امار میگرفت

2738
چون یکی دو نفر سرد برخورد کردن نباید فکرای منفی کنی اینچیزا برا همه ما پیش اومده 

نمیدونم شاید

ولی کلا شاید ادمها رو زیاد تحویل میگیرم امر بهشون مشتبه میشه

ولی کلا چون ایشون دوست استادی هست که میخوام برم پیشش رابطه باهاش برام مهم بود

خدا کنه زیرابمو نزنن

خداکنه استاده دهن بین نباشه

شاید کسی داره پشتت کاری میکنه

منم به همسر سابقم مشکوک شدم. 

حس کردم فهمیدن من با کی ازدواج کردم و طلاق گرفتم چون شوهرم بین خودمون معروف و خوشنامه ولی خوب اخه ...

احتمالش هست ولی شاید آقایون از موقعیتی که الان توی اجتماع و خانواده دارن،نگران تماس با همکلاسیه قدیمیشون هستن،در صورتیکه شما فقط راهنمایی می خواستید

بنظرممم مردا وپسرا کسیو ک رو بده وباشون حرف بزنه وپررو باشه تحویل میگیرن خودتون ک میدونید الان تو جا ...

خوب من که الان رو دادم حرف شما نقض شد

احتمالش هست ولی شاید آقایون از موقعیتی که الان توی اجتماع و خانواده دارن،نگران تماس با همکلاسیه قدیم ...

خانمش خارجیه اصلا

منم به همسر سابقم مشکوک شدم. 

آره خب شاید چشم دیدن خوشبختی تورو نداره وقتی میبینه داری رشد میکنی صد درصد بدش میاد

در تاریخ9/9/99 بهترین اتفاق زندگیم افتاد🌈🧚‍♀️.                              تیکر 9/9/99

دلم واقعا شکست

من دیگه بهشون پیغام نمیدم ولی اینچیزا ادمو ناامید میکنه

2706