2703
2553
عنوان

کرونا گرفتم فک کنم. میشکنه کنید

396 بازدید | 32 پست

سلام بچه ها من از دیشب تب ۳۸درجه دارم و الان هم اسهال شدم،سردرد هم داشتم ک الان دیگه ندارم.فک کنم علائم کرونا هست چکار کنم؟ دکتر بدم دارویی چیزی میده؟به  نظرتون نوع خفیف هست یا نه؟ خیلی روحیه ام ضعیفه و ی بچه کوچک دارم تو شهر غریب هم هستم. شوهرم هم ی روز در میان شیفته و خونه نیست.چکار کنم؟

خدایا تو معجزه زندگےمنے، همیشه دلم به مهربانے دست هایت گواهے مےدهد.من ...همین بودن های همیشگے ات رامےخواهم، همین چشم هاےبیدارت، گوش هاےشنوایت، بخشندگےبے پایانت

مایعات 

شنیدم عسل و سیاهدانه خوبه

سعی کن ماسک بزنی از کوچولوت دور بمونی 

خدا بهت سلامتی بده

⚜️۹/۹/۹۹بهترین اتفاق زندگیم رخ داد⚜️❌میخوای نصیحت کنی،مسواک عقایدت رو تو حلقم فرو کنی،فضولی کنی ریپلای نکن❌غصه کم کم جون میگیره، دل یهو میپوسه🕶احمد ذوقی دو تعلیقه 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

استرس نده ب خودت.مایعات بخور وماسک بزن تو خونه.

قرص استامینوفن هم بخور

حالِ دِلم خوبه چون خُدا باهامه  وگرنه                                 میدونم دَرد از هر طرف دَردِ☘🥀                                             عضو گروه آبی💙وزن اولیه۷۶💙وزن هدف۷۰                             به امیدموفقیت🖐
2456
2714
من تبم 40بود و سردرد و بدن درد وحشتناک و تنگی نفس

خوب شدی؟ تست دادی؟ 

خدایا تو معجزه زندگےمنے، همیشه دلم به مهربانے دست هایت گواهے مےدهد.من ...همین بودن های همیشگے ات رامےخواهم، همین چشم هاےبیدارت، گوش هاےشنوایت، بخشندگےبے پایانت

مرتب تو خونه ماسک بزن مایعات بخور دکترم بری بهت آنتی بیوتیک میده مدام آب نمک قرقره کن

حتما دکتر برو خدایی نکرده به ریه هات آسیب نرسیده باشه اصلا هم استرس نداشته باش حالت بد تر میشه علائمت خیلی کمه

هرچه هستم خدایم داند...
بچت چند وقتشه،،ماسک بزن

یک سال و ۸ماه. چون باباش خونه نیست همش میچسبه به من. ما جایی هم نرفتیم اصلا‌ فقط گاهی سوپر اونم با ماسک و دستکش میرفتم 

خوب شدی؟ تست دادی؟ 

بله نه ندادم دکترم تلفنی گفت نیاز به تست نیست و قرنطینه شدم ولی چندوقت بعدش که برای جراحی بستری شدن تو از معلوم شد که قبلا گرفته بودن

تیرماه اسلیو انجام دادم.اگه سوالی دارید خوشحال میشم کمکتون کنم.وزن اولیه۱۰۷ و وزن یک ماهگی عمل۹۲
2706