2737
2734
عنوان

خاطره زایمان من

1013 بازدید | 44 پست

سلام رفقا

همیشه خودم از خوندن خاطره زایمان دیگران خیلی لذت میبردم و از استرسم کم میشد گفتم منم خاطره زایمانم رو بگم شاید کسایی با خوندنش یکم از استرس زایمانشون کم شه،

اول بگم که من سابقه دوتا سقط داشتم و با کلی نذر و دعا و توسل به حضرت محمد(ص) بعد از دوتا سقط باردار شدم.

تا ۴ ماهگی ویار سختی داشتم و همش گوشه خونه مامانم افتاده بودم بعدش بهتر شدم که کرونا اومد و حتی نشد کلاسای آمادگی زایمان شرکت کنم 

خلاصه روزا با استرس کرونا و زایمان میگذشت تا رسیدم به ۳۹ هفته و خیلی دلم میخواست سزارین شم اما از اونجایی که دکترا قبول نمیکردن باید صبر میکردم تا ۴۰ و دردم میگرفت😐

اینم بگم شکمم انقدر بالا بود که هرکی میدیدم تعجب میکرد ماه اخر باشم!

ی روز تو ۳۹ هفته و ۵ روزگی رفتم و با ترس و لرز معاینه شدم دکتر اول شکممو دید گفت خیلی بالاست بعد که معاینه کرد با تعجب گفت درد نداری؟ 

گفتم نه گفت ۴ سانت باز شده دهانه رحمت!

برو خونه دوش بگیر دردات شروع شد بیا

منم به امید بی حسی اپیدورال تو زایمان طبیعی گفتم باشه!

رفتم خونه نه از درد خبری بود نه چیزی

گذشت تا دقیقا شبی که میشدم ۴۰ هفته(دیگه خسته شدم با عرض معذرت نزدیکی طولانی مدت داشتم به توصیه پزشکم ) و تو خواب دیدم بعله کیسه آبم پاره شد

ی حس جیش بود که نمیشد کنترلش کرد...

(ادامه شو تو پست بعدی...)

فقط 4 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه برای سالم به دنیا اومدن تو دلیم یه صلوات مهمونم کنی؟  اَللّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّــــــــدٍ وآلِ مُحَمَّد ﷺ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

همسرمو بیدار کردم و رفتم دستشویی خودمو تمیز کردم و راهی بیمارستان شدیم

اها تو راه مامانمو هم برداشتیم😅

رسیدم بلوک زایمان و دوباره معاینه شدم و پرستار گفت درد داری؟ 

گفتم نه!

گفت ۶ سانتی کیسه آبمم  انگار کامل تخلیه نشده بود که موقع معاینه باز کلی آب ریخت و کثیف کاری شد و من چقدر خجالت میکشیدم...

خلاصه رفتم زایشگاه و دردا کم کم داشت شروع میشد

دوباره معاینه شدم که اینبار ۸ سانت بودم و دردا خیلی زیاد بود وقتی میگرفت انگار مهره های کمرم از هم جدا میشد

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه برای سالم به دنیا اومدن تو دلیم یه صلوات مهمونم کنی؟  اَللّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّــــــــدٍ وآلِ مُحَمَّد ﷺ 
2738
خب

عزیزم آخرین تاریخ پریودت کی بود؟فک کنم باهمیم...سونو رفتی؟من ۶ هفته ۵ روز رفتم ضربان نداشت چهارشنبه دوباره باید برم ک دو هفته ازش میگذره

خدایا دامن همه ی منتظرارو سبز کن الهی آمین..اونایی هم تو دلی دارن صحیح و سالم بدنیا بیان 😍😍چقدر خوشحال بودم این امضارو گذاشتم،بچم قسمتم نبود،توروخدا دعام کنین دوباره مامان بشم ..قربون دستای کوچولوت ک پر کشیدی 
همسرمو بیدار کردم و رفتم دستشویی خودمو تمیز کردم و راهی بیمارستان شدیم اها تو راه مامانمو هم برداشت ...

اسی خوش بسعادت ک تا ۶ سانت دردی نداشتی 😂😂ای کاش کلا روال زایمان همین بود ..خدا نی نی تو حفظ کنه واسه ماهم دعا کن 

خدایا دامن همه ی منتظرارو سبز کن الهی آمین..اونایی هم تو دلی دارن صحیح و سالم بدنیا بیان 😍😍چقدر خوشحال بودم این امضارو گذاشتم،بچم قسمتم نبود،توروخدا دعام کنین دوباره مامان بشم ..قربون دستای کوچولوت ک پر کشیدی 
عزیزم آخرین تاریخ پریودت کی بود؟فک کنم باهمیم...سونو رفتی؟من ۶ هفته ۵ روز رفتم ضربان نداشت چهارشنبه ...

۱۵خرداد

من سن بارداریم ازتاریخ پریودی و سونو یکی هست هفت هفته وسه روزرفتم همه چیزش خوب بود خداروشکر الانم هشت هفته وچهارروزم 

۱۵خرداد من سن بارداریم ازتاریخ پریودی و سونو یکی هست هفت هفته وسه روزرفتم همه چیزش خوب بود خداروشکر ...

من ۱۸ خرداد بود..فک کنم من لقاحم دیر بود چون من تنبلی تخمدان داشتم با دارو باردار شدم دقیقا اون روزایی ک با دارو تخمک گذاری بود من نزدیکی نداشتم س روز بعدش نزدیکی داشتم..دکتر خودش سونو کرد نگفت سن بارداری دقیقو..خداروشکر دعا کن منم خیالم راحت بشه ۴شنبه 😔

سعی میکردم تحمل کنم داد نزنم ولی واقعا نمیشد نوار قلب وصل کرده بودن به شکمم و سرم تو دستم کلافه بودم دلم میخواست برم دستشویی ولی اجازه نمیدادن 

دکترم خودشو رسوند و من دلم یکمی قرص شد

دیگه ۱۰ سانت بودم ولی دریغ از احساس زور!

همش میگفتن حس زور داشتی زور بزن اما من فقط درد کمر داشتم 

بچه هم بالا مونده بود انگار...سنگینی شو تو قفسه سینم هنوز حس میکردم...

پوزیشن سجده و کوفت و درد روهم امتحان کردن دیدن نه!

پسرمون قصد نداره بیاد...

دیگه التماس میکردم ببرینم سزارین کنین

دکترم هم خدا خیرش بده دید واقعا نمیتونم گفت اتاق عمل حاضر کنین من که اینو شنیدم انگار رو ابرا بودم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706