2733
2739

من خودم یه روز فامیلی شیش بلوکی رو شنیدم اصلا تعجب کرده بودم😂😐

ببین عزیزم من یه بار قید قورمه سبزی رو زدم☝🏻،دوبارم قید ته دیگ ماکارونی✌🏻 ، تو که دیگه تو زندگیم از اینا بالاتر نیسی!!!😏😑😎.......آدمها بازی کردن رو دوست دارند😐این تو هستی که انتخاب میکنی 👈🏻هم بازیشون باشی😉 یا اسباب بازیشون😑.....یه بوکسرم که دلش دعوا میخاد تا عقده هاشو خالی کنه... پس با من کل کل نکن😑😏😏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سیل سوپور

اینجا چکار میکنم من🔫🐴تاپیکها و پستها رو با دقت نمیخونم ببخشید🔫🐴 به نی نی یار میگم چرا ترکوندینم میگه واسه گذاشتن ایموجی خنده   (ر.ک به تنها تاپیکم صفحه ۳  )  شما تو تاپیکای انفجاری صدام کنید من قول میدم با گریه بیام پیتیکوووححححههههه😍😍😍🐎🐎🐎 
2728

سوزن كارى

✨دیشب شاهد بحث بین 2 نفر بودم و یکیشون گفت : تو انقدر خودتو نمیبینی که حتی از ظرف بیسکویت روی میز شکسته هاشو برمیداری میگی سالماش باشه برای بقیه.. خواستم بهت بگم حواست اول از همه به خودت باشه، فداکاریهایی که میکنی مرز داره.. اگر از مرزش رد بشی هم خودت رو ازار میده هم بقیه رو.... خودت رو فراموش نکن تو در نهایت فقط خودت رو داری✨.📍📍📍📍📍📍اگر موافق کشتار و ازار حیوانات و مخالف حامی حیوانات هستی اصلا نه من رو ریپلای کن نه سعی کن قانعم کنی وقت من با ارزش تر از همکلام شدن باتوست 🤫📍📍📍📍📍📍عظمت یک ملت و پیشرفت اخلاقی آن را میتوان از نحوه ی برخورد انها با حیوانات قضاوت کرد  «گاندی» 
اینو یکی زد تاپیک تکراریع میزنم تو گوشت

من والا ندیدم همینجوری پرسیم😒

ببین عزیزم من یه بار قید قورمه سبزی رو زدم☝🏻،دوبارم قید ته دیگ ماکارونی✌🏻 ، تو که دیگه تو زندگیم از اینا بالاتر نیسی!!!😏😑😎.......آدمها بازی کردن رو دوست دارند😐این تو هستی که انتخاب میکنی 👈🏻هم بازیشون باشی😉 یا اسباب بازیشون😑.....یه بوکسرم که دلش دعوا میخاد تا عقده هاشو خالی کنه... پس با من کل کل نکن😑😏😏
ریخته گر زاده

زیاد عجیب نیست. چون ریخته گری شغله

مثل کشاورز. نجارزاده

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄
2738

بزکُش

تخمپاش

تخمیری

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄
زیاد عجیب نیست. چون ریخته گری شغله مثل کشاورز. نجارزاده

خب عزیز برای منی که نشنیده بودم عجیب ود

صادق باش مثل اون سیگاری که روش نوشته سرطانزا نه مثل اون آبمیوه آشغالی که روش نوشته صددر  صد طبیعی ❤ السلام علیک یا ابا عبدالله❤
2706