2726

همسرم تعمیرات موبایل داره اجاره است.به منم گیر داده بیا برات مغازه بگیرم ولی آموزش مجازی مدرسه پسرم نمیزاره برم دم مغازه

تیرماه اسلیو انجام دادم.اگه سوالی دارید خوشحال میشم کمکتون کنم.وزن اولیه۱۰۷ و وزن یک ماهگی عمل۹۲

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

همسرم مغازه خودشه اسپرت ورزشی داره خوبه خودم مدیر اموزشگاه موسیقی ام که چندماه تعطیله ضرر شده همش واسم چون کرایه دارم از پس انداز میدم

ببخش و فراموش کن و ادامه بده...
برا شما مغازه جی؟؟درامدش خوبه از مغازه داری راضی هستین؟؟

راضی هستیم.تعمیرات موبایل برای منم بزنه

تیرماه اسلیو انجام دادم.اگه سوالی دارید خوشحال میشم کمکتون کنم.وزن اولیه۱۰۷ و وزن یک ماهگی عمل۹۲

عمده فروش پوشاک

بازار بزرگ

مغازه از خودمون،خیلی خیلی راضی هستیم خداروشکر

این کاربری دست ۵۰۰نفره،اگر اینجا احیانا خالی بستم بعدش سوتی دادم و گندش درومد،مطمعن باش،من نبودم و اون ۴۹۹نفر دیگه هستن😂
موفق باشین شوهر منم میخاد مغازه بزنه دودلیم بگیره یا نه شهرمون کوچیکه میخاد لوله و اتصالات بیاره

عزیزم انشاله که خیره

موفق باشید🙏

این کاربری دست ۵۰۰نفره،اگر اینجا احیانا خالی بستم بعدش سوتی دادم و گندش درومد،مطمعن باش،من نبودم و اون ۴۹۹نفر دیگه هستن😂

همسرم مکانیکه هم مغازه اجاره میدیم خم مغازه لوازم بدکی داره

مغازه مال خودت باشه  خیلی بصرفه تره

حالِ دِلم خوبه چون خُدا باهامه  وگرنه                                 میدونم دَرد از هر طرف دَردِ☘🥀                                             عضو گروه آبی💙وزن اولیه۷۶💙وزن هدف۷۰                             به امیدموفقیت🖐
خداروشکر اگه کرایه میدادین بصرفه بود؟؟

خب من اموزشگاه واسه خودم نیست الان چند ماه تعطیله من از پس اندازم دارم کرایه میدم من شغل خودمو دارم کار خودمو گفتم نه همسرم مغازه خودشه مطمن بصرفه تره سودش بیشتر

ببخش و فراموش کن و ادامه بده...
بابام مغازه داره مال خودشه چرم فروشیه اوکیه هروقت بخواد میره هر وقت نخواد نمیره البته خب کارگر داره ...

حالا ما اول کاره خودش میتونه همش بره فقط میترسم با کرایه و اینا کارش نگیره اخه اینهمه مغازه تو شهره ینی همشون درامد دارن همش فکرم اینه😑

همسرم مکانیکه هم مغازه اجاره میدیم خم مغازه لوازم بدکی داره مغازه مال خودت باشه  خیلی بصرفه تر ...

اون که مطمئنن بصرفه تره ولی خوب با قیمتای الان نمیتونیم  بخریم شاید جا افتاده بشه زمین زراعی داریم بفروشیم معازه بگیریم

2706