2726
عنوان

بچه ها کیا خونه قولنامه ای دارن؟

86 بازدید | 10 پست

خونه قولنامه ای چه جوریه؟از کجا مطمئن بشیم به چند نفر نفروخته باشه؟با این اوضاع احوال نتونستیم خونه سنددار بخریم رو آوردیم به قولنامه ای.قولنامه ای رو نمیشه سنددار کرد؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

من دارم.کرج.قبلناکلاهبرداری میشد.الان دیگه کد دارن همه خونه ها.ثبت تو کل ایران.فقط زود بخرید

شاید ما جای دیگری مُرده ایم؛اینجا جهنم ماست!🤔  ..هرچقدر حرفاى دلت بيشتر ميشه و دلت پرتر،همونقدر ساكت تر میشی وكم حرفتر                                  
من دارم.کرج.قبلناکلاهبرداری میشد.الان دیگه کد دارن همه خونه ها.ثبت تو کل ایران.فقط زود بخرید

ااااااا منم میخوام کرج بخرم.البته تو کمالشهر.اشنایی داری با اون منطقه؟

ااااااا منم میخوام کرج بخرم.البته تو کمالشهر.اشنایی داری با اون منطقه؟

ن والا نمیشناسم‌.ما فردیس هستیم البته اطرافش....چون نزدیک جاده ملارد وتهران و مترو هست خریدیم

شاید ما جای دیگری مُرده ایم؛اینجا جهنم ماست!🤔  ..هرچقدر حرفاى دلت بيشتر ميشه و دلت پرتر،همونقدر ساكت تر میشی وكم حرفتر                                  
مبارکتون باشه عزیزم.واسه ما هم دعا کنید

ممنون عزیزم....انشالله شما همه مستاجرا خونه دارشن.این دعا همیشگیمه