2737
2734
عنوان

اگر یکی از چشمتون بیوفته ...

127 بازدید | 18 پست

فرضا یکی از چشمتون بیوفته و بود و نبودش چندان فرقی نداشته باشه دیگه کاراش و اخلاقش اذیتتون میکنه؟ یعنی خوشحال یا ناراحت میشین ازش یا نه دیگه فرقی نداره براتون؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

برای من یکی از چششم افتاد

دیگه برام مهم نبود زندست

مردست

صادق باش مثل اون سیگاری که روش نوشته سرطانزا نه مثل اون آبمیوه آشغالی که روش نوشته صددر  صد طبیعی ❤ السلام علیک یا ابا عبدالله❤
2738

وای یه نفر بود خیلی براش ارزش قائل بودم خیلی احترام میذاشتم.خیلی برام عزیز بود میومد خونمون هر چی میگفتم تائید میکرد و پشت بقیه میگفت منم فکر کردم شاید با من فقط اینطوریه بعد یه دفعه پیش بقیه کلا برعکس حرفا رو میزد و اصلا یه طوری برخورد کرد که من مقصرموهمچین از چشم افتاد چیزی بهش نگفتم اصلا و ابدا اما دیگه برام مهم نیس تو ذهنم که میاد زود میندازم بیرون باهاش میرم و میام اما دیگه پیشش حرف نمی زنم خیلی هم رو نمیدم دیگه

فقط 21 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
پس دیگه طرف برات تموم میشه نه؟

برای من تموم شد چون بهش فرصت دادم اما بازم به حالش فرقی نکرد عزیز این تویی که باید انتخاب کنی اگه فکر میکنی پشیمون شده و واقعا از دلت در آورده ببخشش اگه حسی بهش داری

صادق باش مثل اون سیگاری که روش نوشته سرطانزا نه مثل اون آبمیوه آشغالی که روش نوشته صددر  صد طبیعی ❤ السلام علیک یا ابا عبدالله❤
وای یه نفر بود خیلی براش ارزش قائل بودم خیلی احترام میذاشتم.خیلی برام عزیز بود میومد خونمون هر چی می ...

غیبت اصلا خوب نیس آدم کلا حرف خودشو بزنه بهتره 

یعنی دیگه اصلا برات مهم نیست؟

اصلا و اصلا. 

همین سال اخیر، خاله هام که بهترین و عزیزترین های زندگیم بعد از خانواده درجه اولم بودن، یهو به خاطر یه مشکلی که به خدا ما هیچ نقشی توش نداشتیم با ما قهر کردن. 

به شکلی که حتی ما رفتیم در خونشون و درو باز نکردن. خیلی زنگ زدیم برای اصلاح رابطه بینمون اما جواب ندادن (میگم به خدا قسم که ما مقصر نبودیم). 

با این بی محبتیشون ولی بازم دوستشون داشتم. خیلی زیاد. 

ولی بعد یه سال دیگه از چشمم افتادن. چون ما تو همه شرایط کنارشون بودیم. خیلی با هم خوب بودیم و به هم کمک میکردیم. ولی اونا با یه قضاوت نادرست ما رو از زندگیشون حذف کردن و کنار گذاشتن. حالا طوری از چشمم افتادن که تا اخر عمرم دلم نمیخواد ریختشونو ببینم. حتی اگه بمیرن برام اهمیتی نداره. ازشون بدم اومده شدید. 

برای من تموم شد چون بهش فرصت دادم اما بازم به حالش فرقی نکرد عزیز این تویی که باید انتخاب کنی اگه فک ...

هم حس دارم هم از چشمم افتاده 😶

2706