2733
2739
عنوان

حرف و کاری ک بهت مزه میده و روحتو شاد میکنه بگو😝😂

| مشاهده متن کامل بحث + 812 بازدید | 125 پست
جوووووووونم

میگیی یا بحرفت بیارم؟  

راستی سلام عشقم😂😍

حرفی برای گفتن توی امضام ندارم اما آرزو میکنم الان که داری اینو میخونی دلت آروم باشه و لبخندم رو لبات دوست من♡

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

میگیی یا بحرفت بیارم؟     راستی سلام عشقم😂😍

کاری که روحمو شاد میکنه

آشپزی رقصیدن.پیام بازی با عشقم  

تو تاپیک کنکوریا بودم استرس داشتم ندیدم پیامتو

سلام گلی جوونم  

9/9/99بهترین روز زندیگم, یه معجزه تو زندگیم رخ داد...خدایاسپاسگزارم 
سلاااامممم😂😂😂 پر بازدید امشببب

ن باباااا پربازدید کجا بود😂😂

حرفی برای گفتن توی امضام ندارم اما آرزو میکنم الان که داری اینو میخونی دلت آروم باشه و لبخندم رو لبات دوست من♡
2728
وای اسمشم ک میاد ضعف میکنممم مثه الاان😐😂😐😂😐😂😐😂😐😂

نگو دختر من گشنمع همینجوریشم

ژیـــــنــا.                                                         انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh

هروقت فش میدم بهم رویحه میده دلم خنک میشه حس خوبی میگیرم 

بگم فشارو؟؟؟😁😂😂😐

روی صحبتیم با شمایی هست ڪه دارین روزهای سختیو تجربه میکنیدزندگی همیشه جای قشنگی نیست زندگی ی وقتایی خیلی بی رحمه و پر از آدماهای ناجور اونقدر بی رحم که باهر قدرتی هم که داشته باشی به زمین میزنتت ولی باید این باور رو داشته باشی که هردفعه زمین میخوری بتونی بلند شی مهم اینه قوی باشی و یک درس خوب بگیریم از اون و بلند شیم و باید بدونیم که روزهای بد و آدم های بد نیومدن که بمونن اومدن که درس بدن و تجربه شن ✌🏻❤❤❤🌹                              
کاری که روحمو شاد میکنه آشپزی رقصیدن.پیام بازی با عشقم     تو تاپیک کنکوریا بودم استرس د ...

فدا سرت گلی 

گفتم تگت میکنم ک

ولی تو از کی تاحالا عشق دار شدی؟    

2738
نگو دختر من گشنمع همینجوریشم

😂😂😂😂مامانم همیشه ب من میگ اگ ولت کنن دنیارو میخوری  

هروقت فش میدم بهم رویحه میده دلم خنک میشه حس خوبی میگیرم  بگم فشارو؟؟؟😁😂😂😐

عزیزم خانواده نشسته    اروم بگو فقط

فدا سرت گلی  گفتم تگت میکنم ک ولی تو از کی تاحالا عشق دار شدی؟      

فداتم خوب کردی یکم از اون جو اومدم بیرون

خخخ از همون موقع دیگه  

9/9/99بهترین روز زندیگم, یه معجزه تو زندگیم رخ داد...خدایاسپاسگزارم 
وقتی از درمیاد تو خونه،،،حالاکه قهریم دپرسم

عزیزم نزار قهرتون طولانی شه 

فداتم خوب کردی یکم از اون جو اومدم بیرون خخخ از همون موقع دیگه    

من گیجم یا برام نگفتی؟    چرا هیچی یادم نمیاد 

کدوم موقع عشقم

فداتم خوب کردی یکم از اون جو اومدم بیرون خخخ از همون موقع دیگه    

بخاطر کنکور نگرانی؟

من توا میا تو منی؟😂😑

😬من فکر میکردم فقط خودم اینجوریم

نون و پنیر و پونه                                                              کپک زدیم تو خونه                                                    
2706