2737
2734
عنوان

ذات آدما هیچوقت عوض نمیشه

1274 بازدید | 21 پست

اگه یه آدمی (حتی از نزدیکان) یه جایی ثابت کرد که آدم پست و بیشعوری هست، یعنی دیگه همیشه هست! این چرت و پرتا که میگن فراموش کنید و کینه ای نباشید همش حرفه. اگه یه آدمی بی صفته، همیشه بی صفته و ذاتش هیچوقت عوض نمیشه. هیچوقت نباید دلتو با همچین آدمی صاف کنی.

ذات بد نیکو نگردد چون که بنیادش بد است

❌باید یاد بگیری و عادت کنی که 90 درصد آدما سطح درک و فهم پایینی دارن، فرهنگشون پایینه و شعور کافی ندارن. واقعا سطح شعور اکثر آدما پایینه.      پیش به سوی سلامتی و تناسب اندام ان شاءالله 🙌 به امید خدا 🙌  عضو گروه قرمزتاپیک بامداد خمار هستم.  من میتوانم 🙌 باید به امید خدا و به سلامتی، وزنمو بیارم پایین چون خیلی اوضاع وزن و سلامتی و زیبایی اندامم ناجور شده😯 وزن شروع:82   وزن هدف:50  در حال حاضر::

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

گل گفتی

اگه جایی بود ک شبیه تو داشت دلم یک دونه عین تو می خرید ❤بابا❤ . اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم . می شه واسه بابام فاتحه و صلوات بفرستین ؟ ان شاالله ثوابش ب عزیزای آسمونیتون برسه . ممنونم 🌹 اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم . یا جوادالائمه ادرکنی

یک هزارم درصدم احتمال به تغییر وجود نداره ،فقط روش عملکردشون فرق میکنه

🇮🇷جانم فَدای ایران✌️🥇🏆🇮🇷 دَر این مَملکت چو غُرّش شیران گُذشت و رَفت این عو عو سَگان شما نیز بگذَرد
2738

سعی کن از این افراد دوری کنی  چون هنوز با خودشون و بدی هاشون وزشتی هاشون کنار نیومدن و توسر هرکسی میخوان بکوبن  

نمیگم آدم پست و بد ذاتیه  اما حتما و قطعا از افرادی که آسیب روحی میبینید و آرامشتون به چالش کشیده میشی دوری کنید 

متولد ۱۳۳۱ هستم 
2706