2410
2553
عنوان

مرسی که قضاوت میکنین

286 بازدید | 19 پست

یک تاپیک زدم راجع نماز..اگر خودم نمیخواستم اصلاحش کنم نمیومدم دست به دامن بقیه شم..خیلیا قضاوتم کردن...بخدا اون نماز اول وقتی که بخوای باهاش بقیه رو نیش بزنی خدا میزنه به کمر آدم...و ممنونم از همه اونایی که خواهرانه راهنماییم کردن

چی شده مگه؟

🇵🇸🇮🇷🏴مرگ بر اسرائیل مرگ بر آمریکا✊           سردار شهید برونسی : آدم ها دو دسته اند :غیرتی و قیمتی. غیرتی ها با خدا معامله کردند و قیمتی ها با بنده خدا...روزهایی سرشار از امید،سلامتی و شادی از طرف شما برای خودم آرزومندم✌😂ما اهل عملیم🇮🇷💪تولد۴۵سالگی🎂 کسی که با ترورِ حاجقاسم سلیمانی💗سردار دلها💗 توسط آمریکای جنایتکار، از خواب بیدار نشه و نتونه حق و باطل رو از هم تشخیص بده، دیگه تا ابد بیدار نمیشه. #قدس خونبهایت،سردار دلها..  جام جانے ها در یمن به دست عربستان،با کمک آمریکا، انگلیس و فرانسه و امارات در حال برگزاری است !...مدافعین حقوق بشر کَرند، کورَند، لالَند. کُلُّ یَومٍ عاشُورا و کُلُّ أرضٍ کَربَلاهمیشه در حال تکرار است !...نسل شِمر و یَزید و حرمَله ها هم ادامه دارد.. گاهے در غزه و سوریه و میانمار و گاه در یمن گاه در❤ایران❤در وطن عزیزم🇮🇷 ،در پاره تنم. مرگ بر حقوق بے بشر..خدایا؛نسل تموم ظالما رو از رو زمین بردار.*اَلّلهم عَجّل لِولیکَ الفَرج*امام علے (علیه السلام): در شگفتم از کسے که مردگان را مے بیند و مرگـ را از یاد مے برد.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

به حرف اونایی که فاز فضولی و قضاوت و تهمت برمیدارن به هیچ وجه توجه نکن ببخشید ولی فک کن یه عده گوسفند کنارت نشستن که فقط صدا میدن و ذره ای درایت ندارن

🌟🌙Αλλάχ♪❤️"جِسمـ مَن                                                                              قَلبِـ مَن                                                                              روحِـ مَن                                                                                    "  یکـ به یکـ تورا صدا میزنند .."تو" و خود"تو"چه‍ هستی که‍ اینگونه‍ تمامـ مرا به‍ تلاطمـ در آوردی؟!....                                                       {حُـــــسیـن(ع)}                                     مَرا محکمـ در آغوش خود بگیر ،چرا که‍ مهربون تر از آغوش تو هیچـ کجای اینـ دنیا ندیدمـ•••♪عِــزرائیل                   ^الهمـ عجل الولیکـ الفرج^
2714

نماز یه چیزی بین خود ادم و خدا پس هیچ برتری نسبت به دیگران نداری  خدا خودش راجع بع بنده هاش قضاوت حق میکنه با تشکر صمن اینکه خودمم از ماه رمضان نماز میخونم یه حال خوبی ب ادم میده😍

معرفتت گیر منفعتت!!!!!!!!

کلا قضاوت کردن کار اصلی ما ایرانی ها شده انگار اگه انجام ندیم میمیریم در همه مسایل

👈 من مادر یک کودک اتیسم هستم توجه کنید از این بعد در تاپیک های متفرقه ام به سوالات در مورد اختلال اتیسم هست پاسخ نمیدهم لطفا در تاپیک هایی که موضوع شون و عنوان شون اتیسم هست سوال خودتان بپرسید ممنونم که رعایت میکنید منم یک انسانم گاهی دوست دارم از دنیای اتیسم دور باشم و تاپیک های غیر اتیسم بزنم 😊
تاپیک قبلیمو بخون

رفتم خوندم ، عزیزم چیزی نگفتن که ، خیلی هم راهنماییت کردن 😕

🇵🇸🇮🇷🏴مرگ بر اسرائیل مرگ بر آمریکا✊           سردار شهید برونسی : آدم ها دو دسته اند :غیرتی و قیمتی. غیرتی ها با خدا معامله کردند و قیمتی ها با بنده خدا...روزهایی سرشار از امید،سلامتی و شادی از طرف شما برای خودم آرزومندم✌😂ما اهل عملیم🇮🇷💪تولد۴۵سالگی🎂 کسی که با ترورِ حاجقاسم سلیمانی💗سردار دلها💗 توسط آمریکای جنایتکار، از خواب بیدار نشه و نتونه حق و باطل رو از هم تشخیص بده، دیگه تا ابد بیدار نمیشه. #قدس خونبهایت،سردار دلها..  جام جانے ها در یمن به دست عربستان،با کمک آمریکا، انگلیس و فرانسه و امارات در حال برگزاری است !...مدافعین حقوق بشر کَرند، کورَند، لالَند. کُلُّ یَومٍ عاشُورا و کُلُّ أرضٍ کَربَلاهمیشه در حال تکرار است !...نسل شِمر و یَزید و حرمَله ها هم ادامه دارد.. گاهے در غزه و سوریه و میانمار و گاه در یمن گاه در❤ایران❤در وطن عزیزم🇮🇷 ،در پاره تنم. مرگ بر حقوق بے بشر..خدایا؛نسل تموم ظالما رو از رو زمین بردار.*اَلّلهم عَجّل لِولیکَ الفَرج*امام علے (علیه السلام): در شگفتم از کسے که مردگان را مے بیند و مرگـ را از یاد مے برد.

والا من تاپیکتو خوندم فقط یه کاربر قضاوت کرده بود بقیه همه قشنگ راهنمایی کرده بودن

به نظرم بی انصافیه واسه یه کاربر تاپیک بزنی و جمع ببندی بگی قضاوتم کردید فقط یک نفر قضاوت کرده بود

«شب» می رود. این اقتضای «طبیعت» و «حکم» تاریخ است!

به نظرم با این تاپیکت ناخواسته باعث توهین میشه ، چون واقعا کسی بهت توهینی نکرده ، قضاوتتم نکرده .

چون یه عده تاپیک قبلی رو نخونده شروع میکنن به توهین کردن ! 

عزیز بیشتریا راهنماییت کرده بودن

مهم خداست که میدونه دوست داری بهتر بشی اون مهمتره عزیز😊

صادق باش مثل اون سیگاری که روش نوشته سرطانزا نه مثل اون آبمیوه آشغالی که روش نوشته صددر  صد طبیعی ❤ السلام علیک یا ابا عبدالله❤
2706