2733
2734
عنوان

ماسک ضد جوش

786 بازدید | 10 پست

خب دوستان اول از همه پیام رو لایک کنید که بفهمم خوشتون اومده بیشتر مطالب بزارم ..

خب می‌خوام چند تا ماسک ضد جوش خونگی بهتون معرفی کنم که خودم از همشون جواب گرفتم . 

اولی عسل و دارچین« 3قاشق غ عسل طبیعی و 1قاشق غ دارچین رو با هم مخلوط کنید بزارید یه ربع بیست دقیقه رو پوستتون باشه بعد بشورید می تونید از این ماسک دو تا سه بار درهفته استفاده کنید (از زدن این ماسک دور چشم و نزدیکی لب خودداری کنید)

دومی ماسک سیب زمینی .سیب زمینی رو با رنده ریز رنده کنید بزارید ۲۰دقیقه باشه رو صورتتون باشه بعد بشورید هم خاصیت سفید کنندگی و هم ضد جوش داره منم زمانی که از ماسک سیب زمینی استفاده می کنم اصلا جوش نمیزدم ۳ تا ۴ بار میتونید در هفته استفاده کنید 

و سومی هم ماست و دارچین این ماسک برای از بین بردن جوش خیلی خوبه فقط باید هفته ای یه بار استفاده کنید ازش ۳قاشق غ ماست رو با ۱قاشق غ دارچین مخلوط کنید چون زیاد میشه می تونید مثلاً یک و نیم قاشق ماست رو با نصف قاشق دارچین مخلوط کنید ،،5دقیقه فقط بزارین رو پوستتون باشه صورتتون رو بشورید از این ماسک اصلا دور چشم و دهن استفاده نکنید چون خیلی حساسن یکم قرمز میشه صورتتون با گلاب پاک کنید که احساس سوزش نداشته باشین روش هم مرطوب کننده بزنید بعد یه ربع بیست دقیقه قرمزیش می‌ره (قشنگ صورتتون رو پاکسازی می‌کنه)

(از روتین مراقبتی پوستتون که تو پست قبلیم گفتم هم استفاده کنید مانع ایجاد جوش و آکنه میشه ) تغذیه هم خیلی مهمه در روز آب بیشتر بنوشید ..

(قبل از گذاشتن ماسک رو صورتتون تست کنید که حساسیت نداشته باشید بهش )

((++++خب قسمت مهم مجرا اینه که هنوز خیلیا نمی دونن زدن مواد اسیدی مثل آب لیمو .خمیر دندان .سرکه سیب . روغن بادام و .. )علاوه بر اینکه به پوست کمک نمیکنه بعد مدتی استفاده به پوست آسیب بسیار جدی میزنه .پوست رو حساس می‌کنه و باعث ایجاد لک میشه) لطفاً هیچوقت از این مواد رو پوستتون نزنید شاید خوب بنظر برسه ولی سبب مشکلات جبران ناپذیر میشه..))

شما از چه ماسک هایی برای جوش استفاده میکنید؟

سوال دارید بپرسید جواب میدم⁦♥️⁩

پست بعدی درباره چی باشه؟

عزیزم عسل و دارچین ممکنه باعث التهاب و جوش بشه برای خیلی ها

👸🏻من یک زن مطلقه هستم،به شجاعتم افتخار میکنم تا در زندگی ای که ارزشم حفظ نمیشد باقی نماندم.مهریه ات آب هم باشد قاضی قسط بندی اش میکند،فقط عمر تو،لبخند تو و عشق و جوانی و زیبایی و روح تو است که نقد در گرو آنان است تا اهرمی باشد برای گفتن مهرم حلال، اندک باقی مانده ی جانم آزاد!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

لطفا عکس قبل و بعدم بزار الکی یه چیزی نزنیم به صورتمون بدتر شه

تاپیک امضا منو بخون

خود کاربر ها عکس قبل و بعد گذاشتن

برخی هم نتیجه استفاده هاشونو گفتن

👸🏻من یک زن مطلقه هستم،به شجاعتم افتخار میکنم تا در زندگی ای که ارزشم حفظ نمیشد باقی نماندم.مهریه ات آب هم باشد قاضی قسط بندی اش میکند،فقط عمر تو،لبخند تو و عشق و جوانی و زیبایی و روح تو است که نقد در گرو آنان است تا اهرمی باشد برای گفتن مهرم حلال، اندک باقی مانده ی جانم آزاد!
2731
لطفا عکس قبل و بعدم بزار الکی یه چیزی نزنیم به صورتمون بدتر شه

گلم اینارو از منابع معتبر تحقیق کردم و رو پوست خودم زدم و کاملا راضی بودم پوست صورتم هم حساسه و هیچ حساسیتی نداده و مدتی دارم استفاده میکنم نوع پوست ها متفاوته اول باید تست کنی یکم رو پوستت بزن حساسیت نداد امتحان کن تا نتیجه بگیری

2738