ممنون گلم ینی 4 بار اقدام کردین؟ 

نه چهار ماه 

افراد سمی شما را دیوانه میکنند. آنها مهارت دارند، که شما را آزار دهند!               تنها رمز این است، که سر حرف خود بمانید و وقتی فردی قصد عبور از مرز شما را دارد ، بر خط قرمز های خود پافشاری کنید.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ن نداره  نرو بالا توی کرونا  منم نرفتم تا حالا  اونا که پول نمیخوان بدن یا ن ...

😂😂😂😂

افراد سمی شما را دیوانه میکنند. آنها مهارت دارند، که شما را آزار دهند!               تنها رمز این است، که سر حرف خود بمانید و وقتی فردی قصد عبور از مرز شما را دارد ، بر خط قرمز های خود پافشاری کنید.
2731
من ک دارم میرم هفته ۶پس باید منتظرش بشم عزیزم سخته ولی چاره ای جز تحمل نیس

الهی که شما اینجوری نباشی. خدا فرزند سالم و صالح بهت هدیه کنه. توروخدا دعام کن تموم شه. من کمبود وزن هم داشنم حالا میترسم اوضاع بدتر شه. خودم هیچی. نگران بچه طفل معصومم. خدا خودش حافظ تمام جنین های در رحم مادران باشه. 

خدای خوبم سلام. میشه بغلم کنی? خیلی دلم گرفته. از تلاشهای بی ثمر از امیدهایی که به ناامیدی ختم میشه... چقدر تلاش کردم هر بار از خود خودت خواستم کمکم کنی با بچه ام برم کربلا... نشد من با عروسکش رفتم... به نیابت از بچه هایی که نمیدونم کی لایق داشتنشون میشم عمودهای نجف تا کربلا را رفتم... خدایا هر شب با اسباب بازی که تو حرم آقا قمر بنی هاشم بهم دادی میخوابم... خدایا من می ترسم خیلی می ترسم بغلم کن تنهام خیلی نذر کردم اما من ناامید نمیشم من از خاندان کرم ناامید نمیشم من از معدن الرساله ناامید نمیشم ازشون میخوام شفیعم نزد تو باشن... خدایا کمکم کن ناامیدی رو از همه منتظرا بگیر.جز تو کی رو دارم مگه... تو خوب خدایی هستی. خدایی که انما امره اذا اراد شیئا ان یقول له کن فیکون. پس شاکر تو میمانم.در مورد چنین خدایی باید گفت فسبحان الذی بیده ملکوت کل شیء و الیه ترجعون. من از درگاه تو ناامید نمیشوم و گمان ندارم که بر من رحم نکنی:ما هکذا الظن بک...**خدایا هزاران هزارن... هزاران بار ازت ممنونم که دلمو شاد کردی 
سه ماه دوم عالیه..هنوز وارد ۳ ماه آخر نشدم ببینم چطوره

خدا رو شکر که واسه شما خوب بوده. الهی که سه ماهه اخرتونم راحت و بی خطر باشه. 

خدا کنه منم سه ماهه دوم یکم بهتر شم. دیگه انرژیم تموم شده. همین جوری لاغر بودم حالا اوضاع بدترم شده. 

خدای خوبم سلام. میشه بغلم کنی? خیلی دلم گرفته. از تلاشهای بی ثمر از امیدهایی که به ناامیدی ختم میشه... چقدر تلاش کردم هر بار از خود خودت خواستم کمکم کنی با بچه ام برم کربلا... نشد من با عروسکش رفتم... به نیابت از بچه هایی که نمیدونم کی لایق داشتنشون میشم عمودهای نجف تا کربلا را رفتم... خدایا هر شب با اسباب بازی که تو حرم آقا قمر بنی هاشم بهم دادی میخوابم... خدایا من می ترسم خیلی می ترسم بغلم کن تنهام خیلی نذر کردم اما من ناامید نمیشم من از خاندان کرم ناامید نمیشم من از معدن الرساله ناامید نمیشم ازشون میخوام شفیعم نزد تو باشن... خدایا کمکم کن ناامیدی رو از همه منتظرا بگیر.جز تو کی رو دارم مگه... تو خوب خدایی هستی. خدایی که انما امره اذا اراد شیئا ان یقول له کن فیکون. پس شاکر تو میمانم.در مورد چنین خدایی باید گفت فسبحان الذی بیده ملکوت کل شیء و الیه ترجعون. من از درگاه تو ناامید نمیشوم و گمان ندارم که بر من رحم نکنی:ما هکذا الظن بک...**خدایا هزاران هزارن... هزاران بار ازت ممنونم که دلمو شاد کردی 
خدا رو شکر که واسه شما خوب بوده. الهی که سه ماهه اخرتونم راحت و بی خطر باشه.  خدا کنه منم سه م ...

منم ۳ ماه اول افتضاح بودم..چندکیلو کم کردم.از زندگی افتاده بودم فکر میکردم دیگه هیچوقت خوب نمیشم.خوردن یه لیوان آب برام آرزو بود..هفته ۱۳_۱۴ دیگه کم کم خوب شدم

قلب من از صدای تو چه عاشقانه کوک شد❤
منم ۳ ماه اول افتضاح بودم..چندکیلو کم کردم.از زندگی افتاده بودم فکر میکردم دیگه هیچوقت خوب نمیشم.خور ...

راست میگی؟ یعنی منم خوب میشم؟ 

بخدا الان دو سه هفته است گازم خاموشه. یه پرس غذا به شوهرم سر کار میدن میاره با هم بخوریم. من یه قاشقم نمیخورم. نهایتا چند لقمه نون و ماست.

اصلا به کارای خونه ام نمیرسم همش دراز کشیدم. خوابم اوایل اونقدر زیاد بود اینقدر احساس نمیکردم اما تمام بدنم از خواب زیاد درد گرفته. هنوزم همینطورم. کتفم اونقدر درد گرفته انگار کتکم زدن. به پهلو نمی تونم بخوابم از درد کتف. 

با خودم میگم اگه اینجوری بمونم یه تیکه لباس نمیتونم برای بچه ام بخرم... 

راست میگی؟ یعنی منم خوب میشم؟  بخدا الان دو سه هفته است گازم خاموشه. یه پرس غذا به شوهرم سر کا ...

انشالا خوب میشی..منم همش این سوالا رو میپرسیدم😄

دقیقا حال و روزت رو درک میکنم.ولی من واسه سرگرمی هم که شده به خونه زندگی میرسیدم ناچارا.. غذا هم ۳ روز یکبار محبور یودم درست کنم که همسرم ببره سرکار،بنده خدا سخت نمیگرفت خودم دلم براش میسوخت،مامانش هم یه شهر دیگه ست هیچکسو اینجا نداشت..

امیدوارم زودتر تموم بشه و از بقیه ش لذت ببری😍

قلب من از صدای تو چه عاشقانه کوک شد❤
ن ربطی نداره توبرو شخصی  منم میرم شخصی  اونیکه میخواد پول ویزیت نده میره بهداشت

چه ربطی داره 

من دکتر خصوصی میرم زایمانمم بیمارستان خصوصیه

ولی رفتم بهداشتم پرونده باز کردم فقط بخاطر اینکه بعدا واسه واکسن بچه اذیت نکنن و گیر ندن

تیکر 1000 روزگی شازده 👑
نه عزیزم نمیشه.لانه گزینه در حد دو سه قطره قهوه ای یا صورتی هست

منم اصلا نرفتم 

اولین باری ک رفتم ۲۶هفته م بود 

ماما گف باید حتما بیایی چون ی دفترچه زرد میدم ک برای زایشگاه لازمه فقط هم بهداشت میده

من چون تحت نظر متخصص خودم هستم نمیخواستم برم ولی دکترم گفت برو بهداشت هم خوبه برای بعضی مواقع و مامای بهداشت خیلی مهربونه و هر موقع زنگ بزنم هر سوالی داشته باشم جواب میده و کلا دوبار رفتم بهداشت از اونموق تا الان که نزدیکه زایمانمه ولی خوب دیگه پرونده ماره برای بچه م 

خانومای مهربون کاربر قدمی هستم سال ۹۶ این کاربری جدیدمه قبلی ترکید لطفا برای سلامتی کوچولوی تو دلم و اینکه سلامت دنیا بیاد  و انیکه همه منتظرا دامنشون سبز بشه یه صلوات مهمونم کنید🙏🏻❤️

فردا برو تشگیل بده خودت نری هم فک کنم بشه یکی مدارک پزشکیت رو ببره من اوایل رفته بودم بعدش اخرها رفتم

خدایی هست که بیشتر بیشتر دوستمان دارد .....میگذرد هم سختی ها هم خوشی ها....  قدر لحظات رو بدانیم

عزیزم بحث دکتروشخصی جداست

بهداشتم بایدبری ک فرداواسه زدن واکسن های بچه 

بهانه نگیرین ک پرونده نداری

اونجاپرونده تشکیل ندی سهم واکسن واسه بچت ردنمیشه

من خودم دکترشخصی جدامیرم

وبهداشتم میرم

امیدوارم دامن همه مامانامنتظرب زودی سبزبشه🙏
2706