2737
2734

والا به من گیر سه پیچ دادن که اگه نیای برای بچه واکسن نمیزنیم

برو کار خاصی نمیکنن

فقط چند وقت یه بار میری قد و وزنتو و قلب بچه رو چک‌ میکنن

افراد سمی شما را دیوانه میکنند. آنها مهارت دارند، که شما را آزار دهند!               تنها رمز این است، که سر حرف خود بمانید و وقتی فردی قصد عبور از مرز شما را دارد ، بر خط قرمز های خود پافشاری کنید.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من تازه رفتم تو ۸ماه امروز صبح رفتم بهذاشت 😫چقدم شلوغ بود ..😢

💖ناز دخترم 💖  تو وارث زیبایی خدایی 👼 قلب و روحم گرم میشود از داشتن هدیه خدا در خانه ام 👑❣   💛 تو نور چشم منی - خانه ام از تو روشن 💛                 خدایا هزاران بار شکرت که یه دختر بهم هدیه دادی 💎
2731

منم نرفتم خواهرا و زنداداشامم نرفتن چون میگن رسیدگی ندارن ماه اخر بارداریت برو ب خاطر واکسن بچه پرونده تشکیل بده

مادر بزرگم همیشه میگفت ننه ، خوشبختیتو هیچوقت جار نزن!نزار کسی بگه خوشبحالش همین خوشبحالش گند میزنه به زندگیت                                                                                                                                                           
2738
ن ربطی نداره توبرو شخصی  منم میرم شخصی  اونیکه میخواد پول ویزیت نده میره بهداشت

ربطی نداره 

اگر کسیم زیر نظر متخصص نباشه خودشون میفرستن

اونا فقط میخوان تو سامانه ثبت کنن

افراد سمی شما را دیوانه میکنند. آنها مهارت دارند، که شما را آزار دهند!               تنها رمز این است، که سر حرف خود بمانید و وقتی فردی قصد عبور از مرز شما را دارد ، بر خط قرمز های خود پافشاری کنید.
عزیزم میشه یه سوال درمورد لکه لانه گزینی بپرسم؟ بنظرتون خون ریزی قهوهای به مدت دوروز میتونه لک لانه ...

بله خودمم دو روز لکه بینی قهوه ای داشتم

عزیزم میشه یه سوال درمورد لکه لانه گزینی بپرسم؟ بنظرتون خون ریزی قهوهای به مدت دوروز میتونه لک لانه ...

نه عزیزم نمیشه.لانه گزینه در حد دو سه قطره قهوه ای یا صورتی هست

تلفنی مشخصاتتو بده ک تشکیل بدن 

سونو ایناهم خواستن تو وات یا ... عکس بفرس

پانشی بری اونجا

هرچی باشه درمانیه و آلوده

منم همینکارو کردم

چن بار زنگ زدن ک بیا دکتر معاینه کنه و ...

گفتم زیر نظر دکتر خودمم و لزومی نمیبینم بیام

ب دکترممم گفتم جرا اینقدر ادمو ازار میدن ک تو کرونا بیا و فلان

گف فقط پرونده داشته باش ک جزو امارشون باشی

و اگه هرکسی نداش حق ندارن سرواکسن بچه اذیتش کنن و فلان

خلاصه اینکه فقط زیر نظر یه دکتر خوب باش از اول تا اخر بارداریت

پرونده هم تشکیل بده

چقد مزخرف شاید یکی دوستنداره

اخه کار خاصی نمیکنن 

که نریم

من فقط بخاطر گرما اذیت میشدم

کلا دوبار رفتم و تمام

2706