2737
2734

من خودم طبقه ۴ میشینم بدون اسانسور تنها مزیتش اینه کسی بالا سرت نیست سرو صدا کنه از جلو خونتم رفت و امدی نمیشه 

میشه برام یه دونه صلوات بفرستی !؟ان شا الله حاجت روایی خودت 🌱

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

طبقه اخر سروصدا بهت نمیرسه ویو پنجره ها و تراس هم خعلی خوب میشه

یِکاری کردی با من که یِجوری شَم،    یِکار کردی چِشات تمومِ عالَم شه                                      یِکار کردی بگم بی تو نمیتونَم،     یِکار کردی دِلَم از ریشه آدم شه      شُدی  قلب و تَن و روحَم،   شُدی بال و پَر و جونَم،     شُدی همه ی منظورَم.                                                                                                                                                         شُدی گرمایِ این خونَم،     شُدی هرچی که میدونم و رو هر صحبتِت زومَم

طبقه اولم ....

😭یاقمربنی هاشم نذر کردم اگه نی نی دار بشم پسر باشه اسمشو میزارم ابوالفضل اگه یه دختر شیرین دوست داشتنی هم باشه نازنین زینب .سقای بی دست دستم را بگیر.😔😔😔خدا جونم نذار حسرت نی نی تو دلم بمونه .خودمم ۱۳۶۷سابقم .تعلیق شدم.الان شدم توت سفید
2728
فامیلای ما طبقه هفتم میشینن بدون اسانسور😐بنطرم طبقه یک و دو جاذاب نیس 

جون من؟؟اخه چطور ممکنه همچین طبقه ای بدون اسانسور؟خونش قدیمیه؟

یِکاری کردی با من که یِجوری شَم،    یِکار کردی چِشات تمومِ عالَم شه                                      یِکار کردی بگم بی تو نمیتونَم،     یِکار کردی دِلَم از ریشه آدم شه      شُدی  قلب و تَن و روحَم،   شُدی بال و پَر و جونَم،     شُدی همه ی منظورَم.                                                                                                                                                         شُدی گرمایِ این خونَم،     شُدی هرچی که میدونم و رو هر صحبتِت زومَم
2738
جون من؟؟اخه چطور ممکنه همچین طبقه ای بدون اسانسور؟خونش قدیمیه؟

بخدا ..اره خیلی ساختمونش قدیمیه..بچه هاش طفلک مدرسه ک میرفتن جنازشون دیگه میرسسید خونه

بخدا کاربر قدیمی ام😐
اگ اسانسور داشته باشه ۲۳۴ فقط همکف خوب نیس

آخ من همکف خیلی بده پنجره نمیتونم بازکنم نابوذیم

درانتظارمعجزه ام میدونم خدا حواسش هست درتنگنای زندگی (میشه یک صلوات مهمونم کنید) 
بخدا ..اره خیلی ساختمونش قدیمیه..بچه هاش طفلک مدرسه ک میرفتن جنازشون دیگه میرسسید خونه

عجبا چ تحملی داشتن زندگی میکردن اونجا

2706