2733
2734
آره من.خیلی چاق بودم.صد کیلو بودم.البته قدم ۱۷۲ ئه.بعدش شروع کردم به ورزش و رژیم..۲۵ کیلو لاغر کردم. ...

پلی کسیتیک بودی پریودت چجوریا بود

😭یاقمربنی هاشم نذر کردم اگه نی نی دار بشم پسر باشه اسمشو میزارم ابوالفضل اگه یه دختر شیرین دوست داشتنی هم باشه نازنین زینب .سقای بی دست دستم را بگیر.😔😔😔خدا جونم نذار حسرت نی نی تو دلم بمونه .خودمم ۱۳۶۷سابقم .تعلیق شدم.الان شدم توت سفید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اره من بعد نه ماه حامله شدم، درست سر یه هفته سقط شد، پارسال مهرماه بود. دکترمو عوض کردم، تازه این ماه بهم اجازه اقدام داده، تا ببینم خدا چی میخواد

عزیز مادر سه سال از انتطار من می‌گذره و تو هنوز نیومدی. نمی‌دونی چقدر دوست دارم تورو به آغوش بکشم و عطر تنت رو استشمام کنم؛ اما افسوس که سهم من هرماه بی‌بی چک کاذب و تیتر بتای ۱.۱ لعنتی هست. فکر کنم دیگه خسته شدم. نه می‌خوام برم عمل و نه دکتر، چون فهمیدم خدا هم با من سر لج گذاشته، که اگه نذاشته بود بی‌بی‌چکام مثبت نمی‌شد و آزمایشام منفی.💔💔
2728
آره.‌.پریودام از وقتی اومدم خونه خودم نامنظم شد طوریکه آمپول نمیزدم پریود نمیشدم

منم دارم چهارساله باردار نشدم.البته شوهرمم مشکل دارخ

😭یاقمربنی هاشم نذر کردم اگه نی نی دار بشم پسر باشه اسمشو میزارم ابوالفضل اگه یه دختر شیرین دوست داشتنی هم باشه نازنین زینب .سقای بی دست دستم را بگیر.😔😔😔خدا جونم نذار حسرت نی نی تو دلم بمونه .خودمم ۱۳۶۷سابقم .تعلیق شدم.الان شدم توت سفید
منم پلی کیستک دارم ولی هنوز عقدم قرص اینا میخورم

عزیزم میشه اسم داروهات وبگی اخه منم شرایط شمارو دارم وزابمان کردم وباز هم پلی کیستم ولی نرفتم دکتر نمی دونم بازن باید دارو بخورم یا نه

2738
انشالا  شماهم زودی مامان شی

شمام همینطور عزیزم. فعلا قرصای محرک تخمدان داده. به شما قرص و اینا نداده؟ یا هنوز تو اقدام نرفتین؟

عزیز مادر سه سال از انتطار من می‌گذره و تو هنوز نیومدی. نمی‌دونی چقدر دوست دارم تورو به آغوش بکشم و عطر تنت رو استشمام کنم؛ اما افسوس که سهم من هرماه بی‌بی چک کاذب و تیتر بتای ۱.۱ لعنتی هست. فکر کنم دیگه خسته شدم. نه می‌خوام برم عمل و نه دکتر، چون فهمیدم خدا هم با من سر لج گذاشته، که اگه نذاشته بود بی‌بی‌چکام مثبت نمی‌شد و آزمایشام منفی.💔💔
شمام همینطور عزیزم. فعلا قرصای محرک تخمدان داده. به شما قرص و اینا نداده؟ یا هنوز تو اقدام نرفتین؟

ممنون گلم.نه  فعلا باید تیروییدم کنترل شه ماه بعد باید ازمایش بدم ولی سری قبل با لتروزول همون ماه اول گرفت متاسفانه نموند

ممنون گلم.نه  فعلا باید تیروییدم کنترل شه ماه بعد باید ازمایش بدم ولی سری قبل با لتروزول همون م ...

منم متاسفانه تبخال تنااسلی داشتم، پنج ماه الکی سر اون اینور اونور رفتم. دیگه اخرش بیخیال شدم، دکتر گفت اگه تبخال نداری دیگه لتروزول و پری‌مارین داد گفت بخورم. دوماه دیگه برم

آره.‌.پریودام از وقتی اومدم خونه خودم نامنظم شد طوریکه آمپول نمیزدم پریود نمیشدم

عزیزم شما بعد چند وقت اقدام باردار شدین؟؟

گاهی یک مردبهانه دلخوشی یک زن میشود ویک زن بانی یک مرد...خدایا بهانه دلخوشی را دارم اما باقی اش را به تو میسپارم۰۰۰۰👶👶🤰🤰🤱👶بالاخره تموم شد انتظارم برای تو...تو در اغوشمی
2706