2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
ممنون عزیزم..من بعد سقطم خیلی چاق شدم..و چون آسیب روحی خوردم اصلا به فکر وزنم نبودم..ولی بعدش انگیزه ...

من وقتی باردار شدم خیلی خوشحال بودم ولی ده روز بعد سقط شد به خاطره کم کاری خودمو دکترم. دکتر برام  از مایش قبل بارداری ننوشت بعد سقط دکترمو عوض کردم برام ازمایش کلی نوشت فهمیدم تیرویید کم کارم و پرولاکتینم بالاس

2738
من وقتی باردار شدم خیلی خوشحال بودم ولی ده روز بعد سقط شد به خاطره کم کاری خودمو دکترم. دکتر برام &n ...

من ۵ هفته میگذشت از اینکه میدونستم باردارم..افتادم ب لکه بینی و دکترم گف داره سطقش میشه کاریش نگیر.عوص کردم و کلی آمپول زدم...بعد دوهفته رفتم سونو گف رشد نکرده...دنیا رو سرم خراب شد..ولی خداروشکر بعدش خدا بهم نظر کرد دوباره نی نی دار شدم

من ۵ هفته میگذشت از اینکه میدونستم باردارم..افتادم ب لکه بینی و دکترم گف داره سطقش میشه کاریش نگیر.ع ...

خداروشکر گلم. منم خیلی دوست دارم زودتر مادرشم زن بودن چقد سخته

عزیزمی توکل ب خدا کن و شروع کن به رژیم و ورزش...انگیزتم نی نیت باشه..حتما تحت نظر متخصص زنان خوب هم ...

اره همه چیو سپردم به خودش اصلا نا امید نیستم اخه هنوز نرفتم تو اقدام فعلا باید تیروییدم کنترل شه تو خونه ورزش میکنم ۴ کیلو اضافه وزن  دارم. ممنونم 😊

اره همه چیو سپردم به خودش اصلا نا امید نیستم اخه هنوز نرفتم تو اقدام فعلا باید تیروییدم کنترل شه تو ...

ان شا الله تیروییدت اوکی شه زود زود میگیره الهی زود بیای و خبر بارداریتو همینجا برامون بذاری ما ذوق کنیم😍

2706