2726

من که پوکیدم. 

از اول میگم. داداش من از خانمش جدا شده و دوباره ازدواج کرده. یه دختر ۹ ساله داره . 

دختر داداشم به هیچ وجه دوست نداره بره پیش مامانش. 

الان هفته ای یک شب میره پیش مامانش. ولی زود برمیگرده‌. 

داداشم برای اینکه حوصله ی بچش سر نره براش اول جوجه خرید. بعد جوجه ها بزرگ شدن. خروس شدن. بعد بلدرچین و اردک و الان هم کبوتر خریده😣😥 الان اینا همه با هم هستن😐

فکر نکنید که مثلا تو روستاست. نه!

توی یه آپارتمان ۸۵ متری ۲ واحده هستن.

خونشون بوی گند گرفته.

هرچی بهش میگیم اینارو رد کن بره میگه فلانی یعنی دخترش نمیزاره! 

باور کنید دیگه رومون نمیشه تو روی خانم برادرم نگاه کنیم😓

زندگیشو گند گرفته. بوی گند که همسایه بغلیشون هم اعتراض کرده. ولی داداشم میگه نمیشه. دخترم نمیزاره!!!! 

خواهرم، شوهر خواهرم، شوهرم، مامان و بابام همه بهش گفتن. ولی گوش نمیکنه. 

دوست دارم خودمو پاره پاره کنم از دستش😭 

همه کار برا دخترش میکنه که نگهش داره پیش خودش.

به نظرتون جز جرواجر کردن خودم چه میشه کرد؟

شرمنده خانمش شدیم😭

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

یه گربه براش بگیرین همرو میخوره تموم 😐

خدایا خیلی دوستت دارم میدونم که تو هم دوستم داری 😘😘😘 مامان عزیزم دلم برات تنگ میشه تا همیشه کاش وقتی بودی بیشتر بهت میگفتم دوستت دارم بهت میگفتم قدرتو میدونم برام عزیزی ، خدایا حالا که اونجا پیش توئه از طرف من ببوسش😞

بهتر نیس درگیر زندگی خودت باشی؟🤔🤔داداشت مگه پسر ۱۵ سالس؟ بهت بگه به تو ربطی نداره خوبه؟😐

مخالفی با نظرم ریپلای نکنننن خانوم محترم و با شخصیت💞هر روز برای هدفم میجنگم، اینگونه هر روز نزدیک و نزدیک تر میشوم❤
2706