2733
2734
عنوان

خسیس

| مشاهده متن کامل بحث + 1586 بازدید | 174 پست
من خودم خیلی گرم بودم الان شدم کوه یخ

بی انصافیه 😔

❤ تاپیک 💪مانکن های زیبا💪 ❤ سرگروه خزان_نارنجی ❤ زیر گروه قرمز ❤ وزن اول ۸۵ ❤ وزن هدف ۵۵ ❤ شروع ۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۱ ❤ استارت شروع دوم ۱۹ آبان ۱۴۰۱ ❤ وزن شروع ۷۶ ❤ وزن هدف ۵۵ ❤ تاریخ شروع مصرف قرص امشب ۱۹ آبان ۴۰۱ 😅❤ یعنی یادم می مونه ؟ 😅 یه شب در میان 😅❤
من نمیتونم بهت بگم طلاق عزیزم دارم سعی میکنم مشکل و بفهمم و راهنماییت کنم  صحبتت وقتی در مورد ...

ممنونم از راهنماییات عزیزم ولی نه دفعه اولش نیست 

به جز مالی هم پدرش اهانت می کنه واکنشی نشون نمیده و فوق العاده رو خانوادش حساسه حتی بیشتر از من

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه تا حالا پول نخواستم ازش

پس امتحانش کن 

وقتی پول لازم داری بگو الان لازم دارم و میخوام برم خرید 

ن اینکه دنبال بهونه بگردی ها

بلد باش گلم قشنگ درخواستتو بگو و اون وظیفشه که بهت بده و از حرفت کوتاه نیا  این حقته زود کنار نکش به خاطر این چیزا 

تو این دنیا خودت باید حقتو بگیری و وگرنه کسی نمیاد بگه بفرما این حق شما فقط حق خوری یاد گرفتن 

ممنونم از راهنماییات عزیزم ولی نه دفعه اولش نیست  به جز مالی هم پدرش اهانت می کنه واکنشی نشون ...

خواهش گلم 

چی بگم که توی این موارد همه این مسائلو دارن ولی من برخورد خودتو نمیدونم که بتونم بگم چیکار کنی

فقط گلم فک نکن همه از اولش همه چی روبراه بوده و مطابق میلشون ماها باید ساختن و یاد بگیریم و بسازیم  

ن اینکه بسوزیم   مطمئن باش همه ی سری چیزا رو ساختن اونطور که دوست دارن ی سری ها هم سوختن و ی سری ها هم کم اوردن و فرار کردن من خودم دوست دارم جزو دسته اول باشم پس تلاشمو میکنم 

2731
تو عقد کادو ندادن گفتن رسم نداریم دکتر رفتم جلو در منو ول کرد رفت تا پول ویزیت نده رفتیم خرید گفت ...

همه ی اینا که میگی خیلی بده عزیزم اگه درست نشد ی تصمیم جدی بگیر

اما توی ی تاپیکی تگت میکنم بخون همشو و راهنمایی بگیر ببین اگه تونستی بسازی و ادامه بدی که چه عالی اگر هم نشد دیگه نشده بعدا پشیمون نمیشی از اینکه میتونستی تلاشتو بکنی و نکردی 

ببخشید ولی چه رسم مزخرفی

خوبی و بدیشو نمیدونم ولی میدونمم که تو قانون نفقه معمولاً در مقابل تمکین قرار میگیره اگه بخواد تو عقد خرجی بده و گیر بده که رابطه کامل داشته باشیم من همون ترجیح میدم خرجی نده😁

2738
من نمیتونم بهت بگم طلاق عزیزم دارم سعی میکنم مشکل و بفهمم و راهنماییت کنم  صحبتت وقتی در مورد ...

یکی بود ک دوران عقد همسرش یا کارتش نبود یا سوخته بود...دختر میگفت من چیزی نمیگفتم ولی میدونستم میخاد زرنگ بازی در بیاره میگه بعد از عروسی یواش یواش بش فهموندم ک خسیسی بین زن و شوهر معنا نداره..تا الان جوری شده ک خونه و ماشین بنام خانمه اس...البته ناگفته نماند طرف هم خیلی تو وضعیت اقتصادی مراعات شوهرش رو میکرد... 

❤️همسر و دو فرشته ی زیبایم بودنتان ابدی❤️
پس امتحانش کن  وقتی پول لازم داری بگو الان لازم دارم و میخوام برم خرید  ن اینکه دنبال به ...

من از اول مستقل بودم سختمه بگم پول بده ولی وقتی تا حالا هیچی ازش نخواستم نا مردی بود تو اضطرارم کمکم نکنه 

این موضوع ربطی به اون نداشته و کاملا حق داشته که بروی خودش نیاره  خرج خودت که نمیخواستی بکنی ن ...

اگر ی غریبه بود میتونست کارشو راه بندازه بعد باهم حساب کنن..اگر یکبار همسرش بدحسابی کرد خودشو کنار بکشه..ن اینکه توی شهر غریب...در ضمن تو مطب دکتر هم خودشو نشون داده

یکی بود ک دوران عقد همسرش یا کارتش نبود یا سوخته بود...دختر میگفت من چیزی نمیگفتم ولی میدونستم میخاد ...

خوشبحالش من که این تدبیر و حوصله رو ندارم و مثل بعضی خانومای اینجا سعی میکنم به جای ساختن فرار کنم

اونم البته خیلی حوصله و سیاست داشته

الان که همه مخالف حرفام بودن و محکومم کردن و پشیمونم کردن از راهنمایی یا حرف زدنم 

اگه میومدم میگفتم فقط طلاق و این دیگه بدرد نمیخوره و مرد زندگی نیست و فلان همه لایک میدادن و میگفتن تو خوبی که اینو میگی 🤷‍♀️

2706