2737
2734
عنوان

خسیس

| مشاهده متن کامل بحث + 1586 بازدید | 174 پست
واقعا؟

نه بابا یه ذره تند رفتم

ولی واقعا این موضوع برام غیر قابل تحمله

یعنی چی ما رسم نداریم تو عقد خرج دختر کنیم؟ 

رسما توهین آمیز بوده حرکتش. به فرض که رسم هم نداشته باشن(که اگه واقعا ندارن خیلی پررو هستن)  تو اون موقعیت باید پولو واریز میکرد

«شب» می رود. این اقتضای «طبیعت» و «حکم» تاریخ است!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
به چی داره؟ کسی که دلش نمیاد واسه زن عقدیش خرج کنه همه چیم تا حالا با خودم بوده ولی دیگه وقتی تو اض ...

شاید عقلش نکشیده توجیح شده ک نباید برای زن عقدیش خرج کنه حالا تحت هر شرایطی

یِکاری کردی با من که یِجوری شَم،    یِکار کردی چِشات تمومِ عالَم شه                                      یِکار کردی بگم بی تو نمیتونَم،     یِکار کردی دِلَم از ریشه آدم شه      شُدی  قلب و تَن و روحَم،   شُدی بال و پَر و جونَم،     شُدی همه ی منظورَم.                                                                                                                                                         شُدی گرمایِ این خونَم،     شُدی هرچی که میدونم و رو هر صحبتِت زومَم

میبوسم بااحترام میزارمش کنار گلم فردا رسم نداره خرجی تو جیبی بهت بده رسم نداره برات کادو بخره رسم نداره جای بری کادو ببری مراسمی عروسی هرجا ......

http://goftino.com/c/cK0TvH دوست داشتی بیا گفتگو 
2738

وای خدا ادم گیر ادم خسیس نیوفته

اینجاجاییه که آدمهای مختلفی ازهرقشروفرهنگ باعقایدمختلف هستن...درکنار کاربرهای خوب وباشعور متأسفانه ی عده هم هستن خیلی بددهن وبی ادبن جواب اینجور آدمارو نمیدم نه بخاطراینکه جوابی ندارم چون اینجور آدمهارو درحدی نمیبینم که وقتمو بذارم براشون و باهاشون بحث کنم،و کلا دلم نمیخواد  خواسته یاناخواسته چیزی بگم که دلشون بشکنه...  ترجیح میدم سکوت کنم و رد شم.            آرامشم ازهمه چی برام مهم تره..

این موضوع ربطی به اون نداشته و کاملا حق داشته که بروی خودش نیاره 

خرج خودت که نمیخواستی بکنی ن خوراک ن پوشاک ن ...😒

پس به این نمیگن خسیس اگه گفتی من اینو لازم دارم و برام بخر و وظیفش بود و انجام نداد اون میشه خسیس 

الان توی عقد تا ی حدودی میتونه خرجت کنه ولی ن همه چی و بیشتر خرج و مخارجت با خانواده خودته 

2706