2737
2734
عنوان

بی خوابی پسر سه ماهم در شب

132 بازدید | 14 پست

سلام مامان های عزیز، پسرم دوماه و نیمش هست و روزها اکثرا خواب آلود و بی حاله، یعنی بیشتر میخوابه،بلند میشه شیر میخوره و تعویضش میکنم، باز میخوابه، البته بیشتر چرت میزنه ولی شب که میشه یدفعه سرحال میشه و میخنده و هان و هون میکنه و دلش بازی میخواد، هر شب 4 الی 5 صبح تازه میخوابه🤦‍♀️چیکار کنم؟ راه حلی دارید برام؟ از تاریک کردن خونه و ایجاد سکوت و حمام ‌‌شبانه هم استفاده کردم ولی فایده ایی نداشت 

مدتی بگذره خابش تنظیم میشه.....سعی کن اگه اهل بازیه یکی دو روز نزاری روز بخابه تا خابش شبش تنظیم شه

شاید ما جای دیگری مُرده ایم؛اینجا جهنم ماست!🤔  ..هرچقدر حرفاى دلت بيشتر ميشه و دلت پرتر،همونقدر ساكت تر میشی وكم حرفتر                                  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

احتمالا آب بدن‌ش کمه که در طول روز کسل و خواب آلوده 

عشقو باهرکسی تجربه نکن؛عشق چیز قشنگیه!نزار ازش متنفر بشی!سالها تنها باش،اما روحتو با کسی قسمت نکن که نمیفهمتت!آنقدر تنها بمون تا اون کسی که از درونت خبرداره  پیدات کنه !کسی رو پیدا کن که همیشه به شکل یه چیز نایاب نگات کنه!یه چیزی…شبیه به یه معجزه!!❤️ من هر چی که بوده رو از وقتی که تو درو بستی بخشـــیدم✨کسی چه میدونه؟ شاید تو هم وقتی دلت میگیره به من فکر میکنی.... ❤️ عشق مثل مکیدن لیمو با لثه های زخمیِ... 
2728

طول روزباهاش بازی کن بیدارنگه دارش نزاربخوابه 

پسرمن یه مدت ساعت۲ به بعدمیخوابیدعمیق اماالان ۱۰ شب خوابش میگیره ومیخوابه عمیق البته۸ماهشه کم کم خوب میشه

پسر داشتن حس شیرینیه ....دنیای معصوم وکودکانه اش به من که یک زن هستم حس آرامش عجیبی میده.... وقتی که از همه مرد های زندگیم نا امید میشم و به یه گوشه پناه میبرم، یه مرد کوچولو میاد پیشم که نه شوهرمه ، نه پدرمه، ونه برادرم . اون تنها عشق زندگی منه که بادستای کوچولوی مردونه اش موهام رو نوازش میکنه و برای اینکه غصه هام رو فراموش کنم، با صدای قشنگش توی گوشم میگه : مامان......󾬌️ وتوی اون ثانیه هاست که من اوج میگیرم وبا عشق زندگیم از ته دل میخندم.... آره ..... عشق زندگی من اون چشمای قشنگ مردونه ست که با نگاهش فریاد میزنه :مامان عاشقتم........ومن با تمام پوست و گوشت و خونم عشقش رو احساس میکنم.....󾬌️󾬌️󾬌️󾬌️

عزیزم  پسر منم دوماه و نیمشه من این کارا رو کردم که تفاوت روز و شب بفهمه باید تنظیم کنی خوابشو سریه ساعت مشخص مثلا بعد اذدن مغری ببرش تواتاق تاریک برای خواب شب و در طول روز اونجا نخوابونش جایی که روزا میخوابونی با شب باید فرق داشته باشه

تو تاریکی که بردیش باهاش حرف نزن فقط شیرش بده اگه نخوابید خودت چشماتو ببند و منتظر باش تا خودش خوابش بگیره چن شب این کارو بکنی عادت میکنه

تا کی میخواییم باعث مرگ هموطنامون بشیم با بیرون رفتنای غیر ضروریمون 😭 حق الناس به گردنمونه اگه تو این شرایط رعایت بهداشتو نکنیم
2738

تو نت بزن خیلی راهکارای خوبی میاد فقط باید خودت تنظیم کنی من سر اذون مغرب میبرمش تو اتاق تاریک مخصوص خواب شب

تا کی میخواییم باعث مرگ هموطنامون بشیم با بیرون رفتنای غیر ضروریمون 😭 حق الناس به گردنمونه اگه تو این شرایط رعایت بهداشتو نکنیم

پسرم دو سال سه ماهشه ۵ صبح میخوابه تا یازده ظهر دخترمم ۱۰ ماهشه ۳ میخوابه تا یازده ظهر هنوز راه حل پیدا نکردم. انشالله از سه سالگی ببرمشون مهد کودک شاید خسته بشن خوابشون تنظیم بشه

اگر میشه برای شادی روح پدرم یک صلوات بفرستید  
2706