2726

پولم نقد بود الان باقی مونده پولم هفتاد تومنه اما باید صد تومن باشه به مدیر کاناله زنگ زدم گفتم پولم گمشده میشه مغازتونو بگردین گفت الان بچه ها مغازه رو جارو کردن اما چیزی پیدا نکردن😭😭😭😭😭😭😭😭

یہ مورچہ افسردگے میگیرہ😪 ازش مے پرسن چتہ ؟ مے گہ :هفت سال عاشق یکے بودم آخر فهمیدم چایے خشکہ😭😂  

شاید تو خیابون افتاده

یِکاری کردی با من که یِجوری شَم،    یِکار کردی چِشات تمومِ عالَم شه                                      یِکار کردی بگم بی تو نمیتونَم،     یِکار کردی دِلَم از ریشه آدم شه      شُدی  قلب و تَن و روحَم،   شُدی بال و پَر و جونَم،     شُدی همه ی منظورَم.                                                                                                                                                         شُدی گرمایِ این خونَم،     شُدی هرچی که میدونم و رو هر صحبتِت زومَم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم 😔

❤ تاپیک 💪مانکن های زیبا💪 ❤ سرگروه خزان_نارنجی ❤ زیر گروه قرمز ❤ وزن اول ۸۵ ❤ وزن هدف ۵۵ ❤ شروع ۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۱ ❤ استارت شروع دوم ۱۹ آبان ۱۴۰۱ ❤ وزن شروع ۷۶ ❤ وزن هدف ۵۵ ❤ تاریخ شروع مصرف قرص امشب ۱۹ آبان ۴۰۱ 😅❤ یعنی یادم می مونه ؟ 😅 یه شب در میان 😅❤
2728

شاید چیزی خریدی یادت نیست

مگه پول نقد دادی؟

فَاصبِر اِنَّ وَعدَالله حق وَلایَستَخِفنَّک الَّذینَ لایوقِنون...... مُهری از مِهر ❤حسین(ع) ❤حک شده بر یاقوت دلم .. از ازل تا به ابد شکر کنم حکاک را❤

☹منم یه بار ده تومن گم کردم 😂😂دو روز افسردگیه شدید گرفتم بابام دید دارم خودمو میکشم گفت بیا اینم ده تومن 😬فک کنم حساب کرد دید از هزینه ی کفن و دفن کمتره داد بهم 😬😬

اونی که فکر میکنی تو باغ نیست خودش صاحبه باغه😜
2706