2733
2734
عنوان

شما باشید قبول میکنید؟

335 بازدید | 44 پست

۱۹سالمه، کلی برنامه واسه آینده دارم ، میخوام درس بخونم و زندگی ایده المو بسازم برای همین هر خواستگاری برام اومده رد کردم. اما اخیرا یه نفر از دوستان و همکاران بابام منو خواستگاری کرده برای پسرش، بابام خیلی تعریف میکنه میگه واقعا خانواده خوبین مامانم و خواهرم هم میگن شرایطش عالیه و حق نداری ردش کنی ، بابام میگه هرطور خودت میخوای اما مامانم و خواهرم یه لحظه هم ولم نمیکنن میگن باید قبول کنی واقعا هم اینطور که تعریف میکنن خیلی خوبه، اما آخه نقشه هایی که واسه زندگیم دارم چی میشن نمیخوام تو سن کم ازدواج کنم

توکلت علی الله

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

اگه شرایطش خوبه قبول کن و در کنار ازدواج اون چیزایی ک میخای به دست بیار 

جوجه سفید من تو قشنگترین هدیه امسالم بودی بقول همه تو عیدی امسال من از طرف خدایی♥️الهی قربون خنده هات برم من من همون دختر لوس خانواده..همسر لجباز و غرغرو و یکدنده..عروس پر از شیطنت و زود رنج ام که برا تو صبورترین و قوی ترین مامانم♥️الهی خدا تورو برامون حفظ کنه..دوست داشتین ممنون میشم برا پسرم صلوات بفرستین و بهم بگین منم براتون صلوات کبیره بخونم💟

اول باهاش آشنا شو، چند جلسه ببینش ببین اصلا خودت میپسندی یا نه. شاید اصلا مزه ی دهنت نبود طرف. بعد هم ببین آدمی هست که با وجودش بتونی به آرزوهات برسی یا نه. در کل از نظرم نوزده سالگی خیلی زوده 

2738

چیکارس وضع مالیش خوبه؟؟

یِکاری کردی با من که یِجوری شَم،    یِکار کردی چِشات تمومِ عالَم شه                                      یِکار کردی بگم بی تو نمیتونَم،     یِکار کردی دِلَم از ریشه آدم شه      شُدی  قلب و تَن و روحَم،   شُدی بال و پَر و جونَم،     شُدی همه ی منظورَم.                                                                                                                                                         شُدی گرمایِ این خونَم،     شُدی هرچی که میدونم و رو هر صحبتِت زومَم

عزیزم باهاش صحبت کن. مگه قرار نیس ک تا بیاد قبول کنی. اول بشناسش. ببین قبول میکنه برا ادامه تحصیلت و... ببین اخلاقش چ جوریه. بعدش تصمیم بگیر. یدفعه ک نمیشه تصمیم گرفت. فعلا فقط از لحاظ موقعیت و خونواده اوکیه. بقیه چیزا رو هم در نظر بگیر. این برنامه واسه ایندتم بش بگو. بعدش تصمیم بگیر

2706