2733
2734

خدایی هر عیدی توقع عیدی دارین؟؟ تو سال حساب کنی خعلی میشه ها

یِکاری کردی با من که یِجوری شَم،    یِکار کردی چِشات تمومِ عالَم شه                                      یِکار کردی بگم بی تو نمیتونَم،     یِکار کردی دِلَم از ریشه آدم شه      شُدی  قلب و تَن و روحَم،   شُدی بال و پَر و جونَم،     شُدی همه ی منظورَم.                                                                                                                                                         شُدی گرمایِ این خونَم،     شُدی هرچی که میدونم و رو هر صحبتِت زومَم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

والا من دو سال عقد بودم حتی یک مناسبت هم خانواده ی شوهرم با کادو نیومدن. اصلا نیومدن. خودم، خودمو واسه شوهرم لوس میکردم میگفتم چی برام میخری، من دلم فلان چیز رو میخواد بعد با هم میرفتیم میخریدیم 

2738
از توقع حرف نزدم فقط گفتم عیدی چی اوردن غدیرم میان؟ نامزدا

عید غدیر رو نشنیدم والا اصلا

همون قربان  میارن فقط. 

البته من شوهرم سیده عید غدیر هرسال عیدی میگیرم ازش😁

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊

عید غدیر فک نکنم بیارن 

ولی برا عید قربان یه نیم تنه و شورتک خونگی اوردن..یه لباس مجلسی خریدم اونو اوردن..کیک خریدن..میوه با سبدش تزیین کردن اوردن..گوشواره خریدن برام اونو اوردن..گوشتم اوردن

جوجه سفید من تو قشنگترین هدیه امسالم بودی بقول همه تو عیدی امسال من از طرف خدایی♥️الهی قربون خنده هات برم من من همون دختر لوس خانواده..همسر لجباز و غرغرو و یکدنده..عروس پر از شیطنت و زود رنج ام که برا تو صبورترین و قوی ترین مامانم♥️الهی خدا تورو برامون حفظ کنه..دوست داشتین ممنون میشم برا پسرم صلوات بفرستین و بهم بگین منم براتون صلوات کبیره بخونم💟
اهاااان😂اره فاصلشونم کمه یجوریه

اره. کلا رسم نیس واسه غدیر. عید ساداته یجورایی. 

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊

ببین عزیزم رسم هر شهر تا شهر دیگه متفاوتی... مثلا تورکا خییییلی عیدی میبرن...

با چراغی همه جا گشتم و گشتم در شهر....هیچکس، هیچکس اینجا به تو مانند نشد.... هر کسی در دل من جای خودش را دارد....جانشین تو در این سینه خداوند نشد⁦♥️⁩⁦♥️⁩⁦♥️⁩⁦♥️⁩⁦♥️⁩⁦♥️⁩⁦♥️⁩⁦♥️⁩⁦♥️⁩⁦♥️⁩⁦♥️⁩
2706