2737
2734
عنوان

مهریه

143 بازدید | 11 پست

سلام دوستان

میخوام برم مهرمو بذارم اجرا

میخوام اول استعلام بگیرم که ببینم شوهرم چه چیزایی بنامشه

بعد اقدام کنم برای مهریه

برای استعلام باید به کجامراجعه کنم

وبرای دادخواست باید چیکارکنم

میشه راهنماییم کنید لطفا

👸🏻من یک زن مطلقه هستم،به شجاعتم افتخار میکنم تا در زندگی ای که ارزشم حفظ نمیشد باقی نماندم.مهریه ات آب هم باشد قاضی قسط بندی اش میکند،فقط عمر تو،لبخند تو و عشق و جوانی و زیبایی و روح تو است که نقد در گرو آنان است تا اهرمی باشد برای گفتن مهرم حلال، اندک باقی مانده ی جانم آزاد!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

برای اینکه این مشکل شما حل بشه بایداز طریق دفتر ثبت واسناد مهریه را اجرا بگذاری چون اونا سریع هرچی به نامش هست مسدودمی کنن ولی بایدجهت انجام ان 10درصدارزش اموال را به این ادراه بپردازی.

حقوقش چی؟

اونو دادگاه حکم میده بعدا 

بخشیش تعلق میگیره به خانوم

👸🏻من یک زن مطلقه هستم،به شجاعتم افتخار میکنم تا در زندگی ای که ارزشم حفظ نمیشد باقی نماندم.مهریه ات آب هم باشد قاضی قسط بندی اش میکند،فقط عمر تو،لبخند تو و عشق و جوانی و زیبایی و روح تو است که نقد در گرو آنان است تا اهرمی باشد برای گفتن مهرم حلال، اندک باقی مانده ی جانم آزاد!
2738
چقدطول میکشه تااین تقاضابدست شوهرم برسه؟

کمتر از سه روز