2703
2553
بهشون حس بد داری دیگه شوهرت باید درک همین داشته باشه که با پسره دوست با مادر زنش چکار داره حداقل خون ...

دقیقا ...دوست شوهرمم چون با مادرزنش اشنا بوده خودش سرصحبتو باز کرده گفته اگه دنبال ازدواجی منم دختر دارم بیا اونو بگیر ...از همون اول خس بدی دارم بهشون خودمم موندم چرا حتی قبل از رفت امدمون ....تو عروسیشونم دیدم مادرزنه همه لباس لختی پوشیده سینه و رونشم جلو دوماد دیده میشه اوقم گرفت درحالی که ما اصلا چنین چیزی نداریم پس رفت و آمد با اینجور آدمی نمیدونم خوبه ؟بده؟

شوهرم ۳۶ مادرزنه کمتر از ۴۰  شوهر داره ولی خیلی شنیدم شوهرشو نمیخواد حتی اون چنبارم تو خونمون ...

خب شوهر داره خبر مرگش 

زیاد نگران نباش 

ولی از این به بعد به خودت خیلی خیلی خیلی برس که چشاشون در بیاد  خودتو جلوشون بی کلاس و امل نشون نده  هم به ظاهرت برس هم به خونت

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

میگم یه چیزی به شوهرت اعتماد داری؟نکنه با مادر زن دوستت ریخته رو هم ببخشید البته اینو گفتم بخدا اص ...

نه شوعرم اهل اینکارا نیست ولی حرفشون که میشه عکس العملش شدیده و حتی راضی به طلاق ....یعنی من کارم اشتباهه ؟؟؟...که حساسم؟؟؟؟

چه جوابای جالبی🤦‍♀️فکرکنم گفتی بارداری!بعضی ازخانومای باردارحساس وزودرنج میشن بهترنیست بیشتربفکرخودتوبچت باشی.انقدتنش واسترس لازمه!اینطوری فقط داری همسرتوحساس تروبادستای خودت بیشتربه اون سمت هل میدی.چه لزومی داره انقدربزرگ وپرنگشون کنی.کوچولوت گناه داره نزاردرگیراسترس هات بشه🌹

⛔بهترِ یک 🐴 آدمو💋کنه ↩تا↪ یک💋 آدمو🐴کنه 🙆‍♀️⛔      ⛔این☝️ پروفایل و👈📿 ثبت کاربری شده💯وهرگونه کپی     برداری پیگردقانونی داردوانحصراتحت اختیاربنده↩🥴📿↪است💯      به بعضیام بایدگفت ببخشیدکه تودخالتاتون زندگی میکنیم🔎                   🥴☝️  منم داروغه ناتینگهام هستم💯
2720

عجب...

این که شوهرت به خاطر چندتا غریبه که به هیچ دردی نمیخورن، بهت لج ونه و زندگی رو خراب کنه که خیلی کار احمقانه و بدی هست...

مصو۱ا که بارداری و باید هوات رو داشته باشه...

رفیق کیلو چند اخه؟

ولی با این طرز صحبت کردن شما، جوری درباره بقیه صحبت کردی که ادم احساس میکنه بد بینی...

الکی به بقیه انگ خراب زدن کار زشتی هست‌.

چون اون زنا جلوی تو بودن مانتو بودن بدت اومده؟ انقدر تعصبی هستی یعنی جلو زنا هم روسری میپوشی؟

و زن مقتصد و بیش از حد قناعت کار واقعا خسته کننده هست، بدتر دست و پای شوهرت رو می بندی به جای اینکه با قناعت باعث پیشرفت زندگی بشی

شوهرم ۳۶ مادرزنه کمتر از ۴۰  شوهر داره ولی خیلی شنیدم شوهرشو نمیخواد حتی اون چنبارم تو خونمون ...

عزیزم یک چیزی این وسط  مشکوک میزنه سعی کن با ارامش ازش سر در بیاری

حالا می خوای برای اینکه رو حرفت بایستی به حالت قهر چند روزی برو  وقتی برگشتی دیگه اصلا نسبت به این موضوع واکنش نشون نده تا اینکه بفهمی قضیه چیه

آخه هم خودم هم شوهرم هم کلا خانوادهامون کلا مقیدیم جایی رفتیم تو اطرافم همه مثل منن ...ولی ننیدونم چ ...

حساس نباش با هاشون بگو بخند از رو ظاهر کسی رو قضاوت نکن من خودم محجبه هستم و مقید ولی به خاطر شغل همسرم با خانوما زیادی رابطه دارم البته خانوما همکاراشون بعضیا محجبه بودند ونمازشون قضا نمی شد  ولی فتنه به تمام معنا وبعضیاشون حاجبشون کامل نبود و کاملا امروزی ولی از بس خانوم بودن حال دلم با هاشون خوب بود تو شهر غریب و الانم باهاشون رابطه هم دارم واقعا میگم حساس نباش شوهرت و لجبازتر نکن که به خاطر حرص دادنت تشویق به انجام کار های دیگه بشه

لبخند تو خلاصه تمام خوبیهاست😍😍لختی بخند خنده گل زیبات💑
2714
خب شوهر داره خبر مرگش  زیاد نگران نباش  ولی از این به بعد به خودت خیلی خیلی خیلی برس که ...

عزیزم من با قدیمی ترین لباسامم همیشه مرتب و شیکم و همه فامیل میگن ...منظورم این بود شوهرم همش قسط و اینا میده و خیلی ریخت و پاش نیکنم ....درحای که زن دوست شوهرم میگفت هربار برم بازار باید یه تیکه طلا بخرم باید فلان کنن میگفت هفته ای چن بار بازد خرید اساسی کنم و اینا ....که دیدم ناخودآگاه روم تاثیر نیزاره ....

حساس نباش با هاشون بگو بخند از رو ظاهر کسی رو قضاوت نکن من خودم محجبه هستم و مقید ولی به خاطر شغل هم ...

شما میگی حال دلت باهاشون خوب بود ولی منم اصلا حالم پیششون خوب نیست تمام بدنم گر میگیره فشارم بالا میره ننیدونم چرا

نه شوعرم اهل اینکارا نیست ولی حرفشون که میشه عکس العملش شدیده و حتی راضی به طلاق ....یعنی من کارم اش ...

نه اصلا کارت اشتباه نیست چه چیزا!؟

ولی به نظر من شوهرت مشکوکه کی برای زن غریبه تا حتی مادر خودشم به زنش میگه ج..!!!!اصلا نمیتونم هضم کنم اینجور چیزی رو 

به نظرم یه فکری بکن به حال زندگیت...

عجب... این که شوهرت به خاطر چندتا غریبه که به هیچ دردی نمیخورن، بهت لج ونه و زندگی رو خراب کنه که خ ...

واقعا من زیادی حساس و بدبینم ؟؟؟شما برید خونه همکار مردتون خودش نباشه حتی اگر ....با تاپ شلوارک میرید بخوابید ؟؟؟؟؟؟؟

عزیزم من با قدیمی ترین لباسامم همیشه مرتب و شیکم و همه فامیل میگن ...منظورم این بود شوهرم همش قسط و ...

قصدم بی احترامی نبود 

ی بار یکی از دوستان شوهرم اومد خونه ما سرزده 

ما هم ی خرده میوه داشتیم و تخمه آفتابکردون 

منم خیلی خودمونی آوردم گذاشتم جلوشون 

خانومه برگشت گفت تخمه نمیخورم ما فقط پسته میخوریم 

بعد برگشت گفت حموم ما قد اتاق شماست 

وقتی رفتن به شوهرم گفتم دوستان من چقدر باشعورن تو چه دوستان مغز فندقی داری 😁😁

تمام‌ شد و رفت  هیچ وقت دیگه شوهرم باهاش رفت و آمد نکرد

نه اصلا کارت اشتباه نیست چه چیزا!؟ ولی به نظر من شوهرت مشکوکه کی برای زن غریبه تا حتی مادر خودشم به ...

آخه دوستان بهم حق نمیدن ....

چهچاره ای حرف که فایده نداشته تا الان

2706