2737
2734
عنوان

خانوما کی از ...استفاده میکنه؟!

| مشاهده متن کامل بحث + 738 بازدید | 57 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

😂😂😂😂میگن فقط با لیزر حل میشه که اونم لیزر هزینش سنگینه

ن جلسه اول ۱۴۰ تومن یه کرم هم میدن ک ۵۰ تومنه.جلسه های بعدی ۸۰ تومنه

البته بیکینی و زیربعل

آرزو کنمت؛براورده شدن بلدی؟؟؟🤗
2728

عزیزم دردش هست ولی خیلی خوب تمیز میشه و بعد اینکه التهاب پوست خابید پوست خیلی صاف و نرم میشه هیچ مشکلی هم نداره من چون سالها استفاده کردم الان ریشه موهام ضعیف تر شده و دردش کمتر 

همش اپلیدی نزن .موم هم بنداز وسطاش 

موم نمیتونم برم ارایشگاه بعد کسی نیس برم بنداره و یکیم اخه موم باید یکم زیاد باند شه

گاهی وقتا فقط خودت میتونی بفهمی چه قدر اون ادم سابق نیستی 😔اخه خیلی وقته دیگه از ته دل نمیخندم 😊💔 
2738
کاش یه آپشنی بود میشد امضارو رو لابک کرد هزاران بار لایک به امضات

ممنونم عزیزم شما لطف دارید 🌸🌸🙏🏻🙏🏻

👸🏻من یک زن مطلقه هستم،به شجاعتم افتخار میکنم تا در زندگی ای که ارزشم حفظ نمیشد باقی نماندم.مهریه ات آب هم باشد قاضی قسط بندی اش میکند،فقط عمر تو،لبخند تو و عشق و جوانی و زیبایی و روح تو است که نقد در گرو آنان است تا اهرمی باشد برای گفتن مهرم حلال، اندک باقی مانده ی جانم آزاد!
اون باید خیلی بلند شه موها اره؟!

نه بابا یه میلی هم باشه میگیرتش یبار امتحان کن من خودم موهای کل بدنم کوتاهه همش رو یا باشمع میزنم یا پارچه

یاد امد آن شعری که نوشت:                      پشت هر کوه بلند🍀سبزه زاریست پر از یاد خدا😍 و در آن باغ 🌴 کسی میخواند : که خدا هست و خدا هست و خدا هست و خدا هست😊
شما هر دفعه بعد اپیلیدی باید انجام بدی تا بره

وای تو رو خداااا منظور پاها صاف صاف میشه دیگه جای ریشه مو نمیمونه میدونی دیگه چیارو میگم اون ریشه موهارو میگما برای همیشه میزه؟!پاها صاف میشه؟!

ببخشیدا هی میپرسم اخه بزرگترین ارزوم صاف شدن پاهامه

بعد اینکه چی کار کنم موهای پاهام کمتر شه

گاهی وقتا فقط خودت میتونی بفهمی چه قدر اون ادم سابق نیستی 😔اخه خیلی وقته دیگه از ته دل نمیخندم 😊💔 
عزیزم دردش هست ولی خیلی خوب تمیز میشه و بعد اینکه التهاب پوست خابید پوست خیلی صاف و نرم میشه هیچ مشک ...

از اپیلیدی چند ساله استفاده میکنین؟!

من میخام موهای بدنم کم شه خسته شدم از مو به خدا دردشو تحمل میکنم به امید کمتر شدن موی بدنم 

یکبم میخام جای دون دون موهام بره پاهام صاف شه

نه بابا یه میلی هم باشه میگیرتش یبار امتحان کن من خودم موهای کل بدنم کوتاهه همش رو یا باشمع میزنم یا ...

پارچه منظورتون همون موم هستش؟!

بعد موهای بدنتون کم شده؟!

بعد اینکه دون دون جای موی هستش رو برنتون؟!

من میخام پاهام صاف شه

وای تو رو خداااا منظور پاها صاف صاف میشه دیگه جای ریشه مو نمیمونه میدونی دیگه چیارو میگم اون ریشه مو ...

عزیزدلم پماد مگاکورت برای از بین بردن دون دونای بعد از شیو هستش.چون این دون دونا حساسیته و مگاکورت ضد حساسیت.

برای از بین بردن کامل ریشه مو ک شما باس لیزر کنید راه دیگ ای نیس عزیزم...

2706