2726
عنوان

خانوما کی از ...استفاده میکنه؟!

738 بازدید | 57 پست

حانوما کی از اپیلیدی استفاده میکنه

چه طور به دردش عادت میکنین و اینکه چی کار کنیم دون دون بودن جای موها بره و پوستمون صاف شه

من الان میخام برم اپلیدی بزنم به بدنم 😣😭

گاهی وقتا فقط خودت میتونی بفهمی چه قدر اون ادم سابق نیستی 😔اخه خیلی وقته دیگه از ته دل نمیخندم 😊💔 

سه نقطه حرمت داره

نه لذت

از آن برای جلب بازدید استفاده نکنید

👸🏻من یک زن مطلقه هستم،به شجاعتم افتخار میکنم تا در زندگی ای که ارزشم حفظ نمیشد باقی نماندم.مهریه ات آب هم باشد قاضی قسط بندی اش میکند،فقط عمر تو،لبخند تو و عشق و جوانی و زیبایی و روح تو است که نقد در گرو آنان است تا اهرمی باشد برای گفتن مهرم حلال، اندک باقی مانده ی جانم آزاد!

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اپلیدی چیه😑

جوجه سفید من تو قشنگترین هدیه امسالم بودی بقول همه تو عیدی امسال من از طرف خدایی♥️الهی قربون خنده هات برم من من همون دختر لوس خانواده..همسر لجباز و غرغرو و یکدنده..عروس پر از شیطنت و زود رنج ام که برا تو صبورترین و قوی ترین مامانم♥️الهی خدا تورو برامون حفظ کنه..دوست داشتین ممنون میشم برا پسرم صلوات بفرستین و بهم بگین منم براتون صلوات کبیره بخونم💟
2728
سه نقطه حرمت داره نه لذت از آن برای جلب بازدید استفاده نکنید    

😂😂😂😂

گاهی وقتا فقط خودت میتونی بفهمی چه قدر اون ادم سابق نیستی 😔اخه خیلی وقته دیگه از ته دل نمیخندم 😊💔 

اون دون دون شدن سوال منم هست

عاشق شدن مثل گوش دادن به صدای پیانو توی یه کافه شلوغ می مونه،اگه بخوای به اون صدای قشنگ گوش کنی باید چشم هات رو ببندی از بقیه ی صداها بگذری و اون ها رو نشنوی,صدای خنده ها،گریه ها،به هم خوردن فنجون ها....تو واسم اون صدای قشنگ بودی که من به خاطرش هیچ صدایی رو نشنیدم:))
من یه مدت برای دست استفاده می‌کردم دیدم تیره کرد و یکم لک انداخت دیگه نکردم

جدا؟!😑

درد داره آره

ممکنه موی زیر پوستی در بیاری

دون دون فکر نکنم بره

ای ایران ای مرز پر گهر                  ای خاکت سر چشمه ی هنر   دور از تو اندیشه ی بدان               پاینده مانی تو جاودان                                                                                                                               #پاینده_ایران👑💙👑                                   

سلام بنظرم بهتره از اپیلیدی استفاده نکنی چون بسیار درد ناکه و زخم میشه و باعث میشه موی زیر پوستی در بیاد ولی بجاش موم و شمع و پودر یا نوره خوبه ولی هیچوقت تیغ نزن خیلی بد میشه 

یاد امد آن شعری که نوشت:                      پشت هر کوه بلند🍀سبزه زاریست پر از یاد خدا😍 و در آن باغ 🌴 کسی میخواند : که خدا هست و خدا هست و خدا هست و خدا هست😊
2706