2733
2734

یه کسی بمن محتاج بود من گفتم درک میکنم شرایط شمارو حاضرم بخاطرتون به سختی بیفتم و مشکل شما حل بشه در عوض

شما هم اینکارو بکن برای من و شرایط منو درک کن ک اصلا کار خاصی هم نبود خیلی راحت گفت نه بمن مربوط نیست من نمیتونم اینو قبول کنم با اینکه کاری ک من میخواستم براش بکنم خیلی با ارزش تر و بزرگتر و حیاتی تر بود براش.منم گفتم حالا ک اینطوری غلط کرده پس من میدونم و تو چرا واقعا ادم از دلسوزی به دیگران پشیمون میشه چرا من باید باتو مدارا کنم ولی تو مثل شمر جواب بدی هااااان!!!؟

اگر بی حجابی تمدن است                                                       پس حیوانها در اوج تمدن هستند                                  چرا که از همه عریانترند                                                    (شهید مطهری)                                         

من پدرشوهرم اینطوره باهاش زندگی میکنیم رفتارش اصلا درست نیست زن باباش دیگه بدتر ازینطرف جاری هام میان میبینن کلفتیشون میکنم گاهی اوقات میخندن بهم زورم میاد ازینطرف من باردارم اون جاریم هم بارداره اون یکی هم ۳ماه زایمان کرده میان یکی ازکارشوهرش میگه یکی هی لباسای بچشودرمیاره مرتب کنه که حرس منودربیارن چون شوهرم بیکارشده بخاطرکرونا هنوزنتونستیم واسه اولین بچمون لباس بگیریم 😔😔😔😔

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

من پدرشوهرم اینطوره باهاش زندگی میکنیم رفتارش اصلا درست نیست زن باباش دیگه بدتر ازینطرف جاری هام میا ...

اصلا خودت راحت زندگی کن گور بابای بقیه 

اگر بی حجابی تمدن است                                                       پس حیوانها در اوج تمدن هستند                                  چرا که از همه عریانترند                                                    (شهید مطهری)                                         
2731

منم اوایل دلم الکی میسوخت به شوهرم،به خانواده ش،ولی فهمیدم که راست میگن الکی دلت به کسی نسوزه چون به موقعش خودت میسوزی،من کلی اوایل عروسیمون وحتی عروسیمون کم خرج میکردم وحتی هیچی نخریدم تامشکلات مالیمون حل بشه آخرش بمن گفتن تواشتباه کردی،خودشم همیشه میگه توهیچ کاری نکردی

چه راحتی شوهرم بیکاره وقتی نتونی چیزی که خوس کنی بخوری چه خوشیداره هرچیزی میارن میندازن جلوت بایدبخو ...

حداقل کلفتیشونو نکن

2738
منم اوایل دلم الکی میسوخت به شوهرم،به خانواده ش،ولی فهمیدم که راست میگن الکی دلت به کسی نسوزه چون به ...

باز اونا فامیلتن منه احمق و بگو دلم به همسایه و غریبه ام میسوز

نمیدونم زن باباش چی درست کرده که دهن همه روبسته😔

سرکه بپاش باطل میکنه دعارو اگه منظورت دعا نوشتنه

منم اوایل دلم الکی میسوخت به شوهرم،به خانواده ش،ولی فهمیدم که راست میگن الکی دلت به کسی نسوزه چون به ...

خداروشکر من زود متوجه شدم طرف لیاقت محبت منو ندار

سرکه بپاش باطل میکنه دعارو اگه منظورت دعا نوشتنه

نمیدونم نوشته نه شوهرم برادرشوهرم پدرشوهرم چرا اینجورشده خدامیدونه شوهرم میگه بابام خیلی خوب بود ولی ازوقتی زن گرفت اینطورشد